Різниця між брондірованіе і мелірування

Різниця між брондірованіе і мелірування

Сьогодні фарбування волосся різними способами - настільки популярна процедура, що практично кожна сучасна представниця прекрасної статі хоча б раз робила "це". Технік зміни натурального кольору не злічити, при цьому багато хто з них при поверхневому вивченні здаються дуже схожими між собою, хоча назви їх різні. Чим, наприклад, відрізняється брондірованіе від мелірування? Спробуємо розібратися.

Зміст статті

  • Визначення
  • Порівняння
  • Висновки Topinfoweb.com. ru

Визначення

Брондірованіе - складна процедура фарбування волосся, заснована на техніці мелірування і тонування шевелюри.

Мелірування - спосіб зміни початкового кольору волосся і загального вигляду зачіски шляхом освітлення окремих пасом.

до змісту ↑

Порівняння

Б р ондірованіе (не плутати з б л ондірованіем!) Сьогодні стає все більш популярним способом зміни зовнішнього вигляду зачіски і створення нового іміджу. Назва терміна утворено від двох слів з англійської мови: brown ( "коричневий") і blond ( "світловолосий", "білявий"). Б р ондінка - щось середнє між шатенкою і блондинкою. Відмітна риса брондірованія - використання при фарбуванні максимально природних і виключно натуральних відтінків. Процедура брондірованія дає ефект вигорілих на жаркому сонечку пасом, що відливають медовими, пшеничними або бурштиновими відтінками.

В результаті мелірування в волоссі з'являються окремі висвітлені прядки, зазвичай досить широкі і прокрашенние від самих коренів до кінчиків. При брондірованіе використовується основний тон і два-три близьких до нього відтінку. Дуже важливо, щоб переходи від одного відтінку до іншого були плавними і непомітними, неприпустимі занадто контрастні пасма. На відміну від мелірування, під час процедури брондірованія волосся висвітлюється немає від коренів, а з відступом приблизно в три сантиметри. Спочатку в різні близькі один до одного відтінки фарбуються окремі пасма, потім тонується вся шевелюра цілком. Брондірованіе можна назвати дуже делікатним мелірування, при якому немає таких різких контрастних переходів кольору.

Брондірованіе - це, по суті, поєднання і мелірування, і тонування, але такий багатоступеневий процес і якісне виконання доступні в основному перукарям-професіоналів, які мають уявлення про закони колористики. Адже потрібно підібрати відтінки так, щоб вони максимально природно поєднувалися на волоссі. Домогтися ідеалу в домашніх умовах навряд чи вийде. Навіть той, хто вже призвичаївся робити просте мелірування самостійно, навряд чи зможе повторити все "фішки" салонного брондірованія. Слід враховувати, що процедура це дуже тривала й непроста, вона вимагає певної майстерності і досвіду. Правда, і коштує вона досить дорого - на кілька порядків дорожче мелірування. З іншого боку, плюс брондірованія в тому, що "оновлювати" зовнішній вигляд і робити повторне фарбування доведеться не раніше, ніж через три місяці. Брондірованіе дозволяє плавно і непомітно відростити свій власний колір, оскільки передбачається, що при цій техніці фарбування волосся біля коріння темніші.У той час як після мелірування відросло коріння волосся починають швидше кидатися в очі оточуючим, і доводиться знову і знову висвітлюються деякі пасма, що в підсумку погіршує якість волосся і сильно висушує їх. Багаторазове мелірування перетворює жінку в банальну блондинку, а це не всім до душі.

Мелірування - процедура, якої вже кілька десятиліть: вперше її почали застосовувати на волоссі в 70-х роках XX століття. А ось брондірованіе виникло зовсім недавно, в 2008-2009 роках.

Брондірованіе прекрасно і дуже виграшно виглядає на прямих волоссі середньої довжини або зовсім довгих. На коротких і сильно кучерявих волоссі гра світла і відтінків буде майже непомітна. А ось мелірування більше підходить для коротких і напівдовгого волосся. Правда, чим коротше меліроване волосся, тим частіше потрібно підфарбовувати коріння і заново висвітлюються прядки. Зате при мелірованії посічені кінчики волосся не надто кидаються в очі, а ось при брондірованіе неакуратні нездорові кінці - це просто неприпустимо, так як вони дуже помітні. Тому зробили брондірованіе потрібно ретельно стежити за кінчиками волосся і в потрібний час їх підстригати. Бажано пройти процедуру біоламінування для додання волоссю здорового блиску.

до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. Мелірування - більш "стародавня" техніка, брондірованіе - одна з найсучасніших.
  2. Брондірованіе - процедура складна, багатоступенева, вона включає в себе і мелірування, і тонування.
  3. Брондірованіе дорожче мелірування, і робити його доведеться набагато довше за часом.
  4. Мелірування можна зробити навіть в домашніх умовах, якісне брондірованіе за всіма правилами під силу виконати тільки перукаря високого класу.
  5. При мелірованії висвітлюються окремі пасма, причому перехід відтінків і кольорів може бути дуже помітним. Головна ознака якісного брондірованія в тому, що воно повинно бути зовсім непомітно на волоссі: неприпустимі контрастні пасма, рідкісні переходи кольорів.
  6. Мелірування роблять прямо від коріння. При брондірованіе відступають від коренів волосся приблизно на три сантиметри.