Відмінність справжніх духів Шанель від підробки

Відмінність справжніх духів Шанель від підробки

Багато людей небайдужі до різних ароматів, вони допомагають не тільки підкреслити власну індивідуальність, але і привернути протилежну стать. Звідси численні компанії випускають цілі батареї різних духів. Само собою, тут є свої неперевершені марки і відомі бренди. Але що відомо ім'я, тим частіше його підробляють! І кожен покупець ризикує стати жертвою обману. Є тільки один очевидний спосіб цього уникнути - навчитися відрізняти одне від іншого. Шахраї не можуть знати всіх тонкощів технологічного процесу і нюансів оформлення продукту, що в результаті їх і видає.

Зміст статті

  • Визначення
  • Ознаки підроблених парфумів "Шанель"
  • Висновки Topinfoweb.com. ru

Визначення

Духи Шанель (справжні) - Коко Шанель, один з найбільш легендарних модельєрів двадцятого століття, активно займалася ще й випуском парфумерії. Новаторство мадемуазель проявило себе з несподіваного боку, назавжди вписавши її ім'я в історію і подарувавши духам її марки небувалу популярність. Нововведення полягало в тому, що раніше всі парфумерні композиції складалися на основі екстрактів ефірних масел природних компонентів (квітів, фруктів, витяжок з залоз тварин).Однак Коко запропонувала щось інше - синтезований аромат, який не повторював жоден з відомих запахів в світі. Це було революційне в своєму роді відкриття, яке зробило її знаменитою.

Духи Шанель (підробка) - якщо розглядати всі ті хитрощі, на які йдуть шахраї в підробці духів Шанель, можна скласти невелику енциклопедію. Підробляють все: від упаковки до механізму розпилювача, але благо шахраї не можуть мати досить якісним обладнанням і секретами технологічних процесів, щоб відтворити все на гідному рівні. А навіть якщо спробують, то розуміють, що їм простіше купити офіційну ліцензію або випустити власний бренд. Якісно підробити духи Шанель - захід не з дешевих.

до змісту ↑

Ознаки підроблених парфумів "Шанель"

Припустимо, у нас в руках опинилися нібито духи Шанель. Виділяємо основні риси.

Навіть не розкривши упаковки, можна вже зробити певні висновки. Написи на підробленої коробці зазвичай більш жирні і з явними огріхами в розподілі фарби, що говорить про неякісне друкарському обладнанні. Крім того, якщо у вас все в порядку з французьким, то найчастіше зможете помітити неточності в написанні компонентів духів, а також орфографічні помилки.

натисніть на картинку для збільшення

Якщо ж упаковка не викликала підозр, можна її відкрити і продовжити викриття. Картон буде не чітким і не гострим на гранях фальшивої продукції. Позначається економія на матеріалах.

Зверніть увагу на флакон. Груба обробка і товщина стінок - вірна ознака підробки. Крім того, можуть видати патьоки скла або бульбашки, а також кришечка з нерівними краями.

Якщо духи забезпечені розпилювачем, подивіться на довжину трубки насоса у флаконі. Вона повинна бути досить довгою, але при цьому не загинатися на денці. В іншому випадку це теж ознака підробки.

Далі слід вивчити колір духів. У оригіналу він приємно ніжно-рожевий, а ось підробка може мати жовтуватий або коричневий відтінок.

Що стосується запаху. Справжній продукт пахне виражено і сильно. Слабкий і / або навіть неприємний аромат повинен змусити насторожитися. Втім, якщо це вас не стурбувало, спробуйте капнути собі на зап'ясті або одяг. Оригінальний запах тримається біля 8 годин, тоді як від підробки за кілька хвилин (максимум пару годин) і натяку не залишиться.

І, звичайно, цінова політика. Справжні духи не можуть коштувати дешево, і не продаються в маленьких магазинчиках в переходах. Якщо ви бажаєте придбати духи Шанель, то спочатку порівняйте ціну магазину з ціною на офіційному сайті - вона не повинна сильно відрізнятися.

до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. Написи на цій упаковці завжди чіткі, розбірливі, без помилок, а підробки цим грішать.
  2. Картон коробки повинен бути якісним, на вигинах гострим і з чіткими гранями, тоді як, підробляючи продукт, подібного домогтися складно.
  3. Колір справжніх духів ніжно-рожевий, а фальшивка може бути жовтуватою або коричневою.
  4. Аромат справжніх духів тримається до 8 годин, а підробка безслідно зникає за кілька хвилин.
  5. Флакон справжніх духів витончений, без товстих стінок, а фальшивка груба в цьому відношенні.
  6. Трубка розпилювача у оригінальних парфумів НЕ загинається, так як у підробки.