Відмінність справжніх духів від підробки

Відмінність справжніх духів від підробки

Вчені давно довели, що ми вибираємо партнерів не тільки за зовнішнім виглядом і характером, але і по запаху. На підсвідомому рівні запах від людини, відіграє дуже важливу роль, і може привернути увагу або навпаки, відштовхнути. Можливо тому, щоб подобатися оточуючим, ми йдемо на маленьку хитрість - користуємося духами. І, звичайно, ми хочемо, щоб улюблений запах тримався на одязі або тілі якомога довше, залишав шлейф. Але, на жаль, за даними торгово-промислової палати РФ, 50% парфумерії, що потрапляє на вітчизняний ринок - підробка. Мінімум, що може принести придбання неякісних духів - розчарування в запаху, максимум - алергічна реакція і навіть отруєння. Щоб виключити можливість покупки сурогату, пропонуємо розглянути ознаки, за якими можна визначити справжню парфумерію.

Зміст статті

 • Місце покупки і ціни
 • Коробка
 • Написи
 • Флакон
 • Запах
 • Висновки Topinfoweb.com. ru

Місце покупки і ціни

В кіосках, підземних переходах, ринках і лотках, справжні парфуми, апріорі, продаватися не можуть. Навіть, якщо продавець запевняє в їх справжності. Навряд чи він зможе надати сертифікат, а, якщо цього важливого документа парфум не має - то він підроблений.

Так як в парфумах багато дорогих складових (ефірні масла, композиція, навіть вода), вони не можуть коштувати дешево. Мінімальна вартість семи мілілітрів деяких марок близько 25 $, причому в цьому ціновому діапазоні вибір невеликий, набагато більше найменувань продається від 25 до 40 $, і, нарешті, величезна кількість парфумів стоять понад 40 $. Необхідно пам'ятати, що багато виробників випускають духи маленькими обсягами, тобто коробочки 10, 15 мл - швидше за все підробка.

до змісту ↑

Коробка

Виробник справжніх духів не економить на упаковці. Картон повинен бути міцним, високої якості. Целофан на коробці тонкий, щільно облягає коробочку. Якщо струсити коробочку з духами, там нічого не повинно стукати, дзвеніти або битися об стінки коробки. Виробник зацікавлений, щоб духи дійшли до покупця в цілості й схоронності, тому виключає будь-яку можливість пошкодження флакона. До речі, відсутність целофану аж ніяк не ознака підробки. Багато компаній, що випускають парфумерну продукцію, відмовилися від нього.

до змісту ↑

Написи

Всі написи наносяться виключно на саму коробку, а не на целофан. Крім того, на коробці вказують склад, в якому, крім спирту і композиції, має бути ще 5-6 найменувань. Під складом можна побачити штрих-код, за яким можна визначити країну-виробника. Пам'ятайте, що найбільша кількість підробок везуть з арабських країн, тому, перед покупкою вподобаного аромату, поцікавтеся хоча б в Інтернеті, в якій країні духи зроблені. Крім того, на коробці повинна бути уточнююча запис "Made in ...". Це словосполучення обов'язково! Просто назва країни в куточку коробки говорить про поделке.Ще одна ознака сурогату - напис "parfume". В оригіналі це слово пишеться без останньої "е".

до змісту ↑

Флакон

Перед тим як відправиться в магазин за покупкою, уважно прочитайте, яким чином повинні виглядати сподобалися вам духи. Саме по флакону найпростіше визначити оригінал. На сьогоднішній день флакони химерної форми або кольору - одна з гарантій оригінальності. Крім того, сам флакон не повинен мати гострих країв, тріщин, помутнінь.

до змісту ↑

Запах

Якщо ви купили жадану пляшку, то крапля духів, нанесена на зап'ясті, буде пахнути 6-9 годин! Якщо це "parfum", тобто духи. Трохи менше стійкості у "eau de parfum", парфумерної води, до 5 годин. І, нарешті, туалетна вода буде триматися всього 3-4 години. Крім цього, справжні парфуми мають кілька шарів запаху. Верхні ноти будуть присутні в ароматі перший час, а потім випаровуватися, залишаться більш глибокі, насичені. Саме тому про справжніх духах кажуть, що аромат "розкривається".

до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

 1. Справжні парфуми продаються в спеціалізованих магазинах і повинні мати сертифікат. Підробка може зустрітися на ринку, в переході, кіоску.
 2. Більшість духів не випускають маленькими флаконами по 5, 10, 15 мл.
 3. Цінник на сім мілілітрів починається від 25 $.
 4. Упаковка справжніх духів щільна і якісна, підроблені парфуми загортаються в дешевий целофан.
 5. Духи від виробника надійно закріплені в коробці, а підроблені при трясці б'ються об стінки коробки.
 6. Вся інформація в парфумах нанесена безпосередньо на упаковку, в той час як на підроблених ароматах може бути і на целофані.
 7. На упаковці оригінальної продукції обов'язково має бути країна - виробник, причому фраза повинна починатися з традиційних "Made in ...".
 8. Флакон справжніх духів не має пошкоджень, відколів і нерівностей, а підроблений може бути зроблений не акуратно.
 9. Справжні парфуми - багатогранні, вони розкриваються не відразу, а підробка вивітриться за кілька годин.