Відмінність справжнього перлів від підробки

Відмінність справжнього перлів від підробки

Перли. Мабуть, це найкрасивіша хвороба на світі. Якщо ви ще не знаєте, то він утворюється шляхом потрапляння смітинки в раковину до молюска. Бідна тварина починає інтенсивно захищатися, випускаючи перламутр, який твердне шар за шаром і утворює в результаті круглу перлину. В наслідок вона дістається досвідченим нирцем, обробляється, сортується, потрапляє в ювелірні магазини, а потім на шиї або ручки модниць усього світу. Перли цінується за свою красу і саме тому часто підробляється. Як не стати жертвою обману і відрізнити справжній скарб від бездарної підробки? Цьому питанню ми присвятили сьогодні наш огляд.

Зміст статті

 • Визначення
 • Відмінності
 • Висновки Topinfoweb.com. ru

Визначення

Деякий опис того, як виходить перли, було приведено на початку статті. Але спробуємо розвинути тему далі.

Перли - як уже говорилося, це найпрекрасніша хвороба на світі. Так, саме таке природне утворення перлів. Щоб ви не думали про колір коштовності, які не робіть помилки. Класичний білий колір це ще не все. Перлинні намиста можуть бути рожевими, жовтуватими, синюватими і навіть чорними. Все залежить від різновиду молюска, умов його проживання, різних факторів зовнішнього середовища.Звідси і виходить все це різноманітність.

Підробка - вона теж буває найрізноманітнішою. Подібно до того, як велика колірна гамма справжніх коштовностей, шахраї прагнуть якомога більше урізноманітнити свої вироби. Вони копіюють колір, форму, розмір. Намагаються в усьому перевершити один одного, щоб продати "дешевку" за захмарними цінами. Однак у фальшивки відсутня ряд якостей, які може відтворити тільки жива природа. І їх потрібно знати, щоб не бути невдоволеними охочими заробити легкі гроші.

до змісту ↑

Відмінності

Якщо є бажання і багато перлів, які не надто шкода, візьміть оцет і киньте в нього перлину. Справжня, на відміну від підробки, розчиниться. Втім, цей спосіб кілька марнотратний.

Розмір має значення. Справжні перли при великому діаметрі перлин не коштуватиме дешево. Доступність прикраси повинна насторожити.

Справжній перли володіє більшою масою, ніж підробка. Пояснюється це технологією виготовлення фальшивки. Спочатку видуваються скляні кульки, потім вони заповнюються пастообразной субстанцією.

Досить слабкого тиску, щоб в більшості випадків підроблений перли розколовся, тоді як з справжньою коштовністю подібного не станеться.

Серед народних способів відрізнити підробку можна навести такий. Проведіть перлами по зубах. Справжній буде помітно ... скрипіти.

Упустіть перлину з висоти півметра. Справжній буде помітно підстрибувати, а штучний практично немає.

Якщо є під рукою сильне джерело електромагнітного випромінювання, то справжня перлина, будучи поміщена в нього, повернеться уздовж силових ліній поля.

Для перевірки знадобиться мікроскоп. У ньому буде видно поверхню перлів, яка у справжнього луската, а у імітації - немає.

до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

 1. Справжній перли розчиняється в оцті, а штучний немає.
 2. Великий розмір в діаметрі при низькій ціні - перший фактор, який вказує на підробку.
 3. Якщо помітили, що ваш перли занадто легкий при досить великому діаметрі - перед вами підробка.
 4. Прикладіть невеликий тиск на свою прикрасу. Якщо перли розколеться, то навряд чи матінка-природа змогла створити настільки недосконале творіння.
 5. При проведенні по зубам справжні перли видає характерний скрип, а підробка - ні.
 6. Варто упустити перлину з висоти підлозі метра і якщо вона помітно підстрибне - перли справжній.
 7. В електромагнітному полі перлина займає положення уздовж ліній силового поля.
 8. Якщо подивитися в мікроскоп, то на цьому виробі будуть помітні лусочки, а на підробці немає.