Різниця між равіолі та пельменями

Різниця між равіолі та пельменями

Італійські страви люблять і вміють готувати в багатьох країнах світу. Паста, різотто, піца - часті гості в нашому святковому і повсякденному меню. А таке блюдо, як равіолі, тільки починає завойовувати серця шанувальників італійської кухні.

Равіолі багато хто помилково вважає різновидом пельменів. Безсумнівно, подібність є, але від нашого традиційного блюда з тіста з м'ясною начинкою равіолі все ж дещо відрізняються.

Зміст статті

  • Визначення
  • Порівняння
  • Висновки Topinfoweb.com. ru

Визначення

Равіолі - вироби з тонко розкачане прісного тіста з різними начинками. Родина равіолі - Італія.

Равіолі

Пельмені - вироби з прісного тіста з начинкою з м'ясного фаршу. Традиційна страва російської кухні.

Пельмені до змісту ↑

Порівняння

І равіолі, і пельмені ліпляться з прісного тіста. У тісто для равіолі додається трохи оливкового (наші господині іноді замінюють його соняшниковою) масла, щоб воно було більш еластично і легше розкочувалося в тонкий пласт. Таке тісто потрібно вимішувати не менше 15 хвилин.

Начинка для равіолі відрізняється великою різноманітністю. Ви можете покласти в них м'ясний і рибний фарш, гриби, рибу та інші морепродукти, вершковий сир, сир, різні овочі. Равіолі можна приготувати і на десерт, вибравши фруктову, ягідну або шоколадну начинки. Пельмені солодких не буває.

Для пельменів ми розгортаємо тісто, вирізаємо ножем (склянкою) квадратики (гуртки), викладаємо начинку і защипувати краю вироби. У нас виходить півмісяць, краї якого в кінці ліплення з'єднуємо між собою. З тіста для равіолі розгортають два пласти. На один на певних відстанях один від одного викладають начинку, а другий пласт кладуть строго на перший. Равіолі НЕ ліплять, як пельмені, а вирізають. Роблять це за допомогою спеціальних форм, тесторезкой з фігурними краями, ножем або звичайним склянкою. Залежно від того, чим вирізали равіолі, вони можуть бути в формі квадрата, еліпса, півмісяця.

Равіолі можна відварювати або обсмажувати у фритюрі. Якщо вони приготовлені першим способом, то подаються в якості основного блюда з різними соусами. Вибір соусу залежить від начинки вироби. Смажені равіолі гарні як доповнення до перших страв. Ідея обсмажувати равіолі належить американцям. Пельмені також можна відварювати або смажити. На стіл їх подають зі сметаною, оцтової заправкою або кетчупом. З маленьких пельменів часто готують суп.

до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. Равіолі - італійська страва, пельмені - російське.
  2. В тісто для равіолі додається оливкова (рослинне) масло. Воно довше вимішує, ніж пельменное.
  3. Начинка для равіолі більш різноманітна, ніж для пельменів. Також равіолі можуть робити з солодкою начинкою.
  4. Равіолі вирізаються, а пельмені ліпляться.
  5. Равіолі варять або смажать у фритюрі. Пельмені також відварюються або обсмажуються. З маленькими пельменями можна приготувати суп.
  6. Готові равіолі подають з різними соусами. Пельмені їдять зі сметаною, кетчупом, оцтової заправкою.