Різниця між pvP сервером і PvE в WoW

Різниця між PvP сервером і PvE в WoW

Тим, хто тільки прийшов в WoW, різниця між PvP і PvE серверами чи не здається очевидною. Мешканці світів таких новачків не зрозуміють, відстоюючи свою власну думку, в якому саме оточенні грати (да ладно, практично жити) цікавіше. Та й зветься сервер просто світом. Прихильників і того, і іншого режиму безліч, і судження їх суб'єктивні. Так що розбираємося разом з Topinfoweb.com. ru в смаках, кольорах, партнерах і пріоритети в ігровому процесі.

Зміст статті

  • Визначення
  • Порівняння
  • Висновки Topinfoweb.com. ru

Визначення

PvP сервер - компонент системи, що забезпечує ігрову комунікацію між клієнтами гравців в режимі PvP.

PvE сервер - компонент системи, що забезпечує ігрову комунікацію між клієнтами гравців в режимі PvE.

до змісту ↑

Порівняння

Різниця між PvP і PvE серверами - виключно в ігровому процесі. Яких би там не було оригінальних системних вимог не висувають, і вибір типу сервера - виключно за гравцем. У WoW існує безліч світів і PvP, і PvE, сервера можуть бути офіційними і неофіційними, так що welcome! І не забудьте прихопити запас часу - затягує.

Отже, PvP сервер забезпечує гру в режимі "гравець проти гравця", PvE сервер - "гравець проти оточення". Якщо світ на першому, то мимо вас бігають ще натовпу таких же, як ваш, персонажів, готових у будь-який момент атакувати мирне створення, розжитися його речами, вкрасти перемогу над монстром.Свавілля, але свавілля в рамках геймплея і вельми цікавий. PvP сервер передбачає повну свободу дій щодо інших гравців з ворожих фракцій, виняток становлять лише зони столиці власної фракції і стартові локації будь-який з рас. Там ви під надійним захистом, якщо відключіть прапор PvP.

Світ на PvE сервері більш спокійний, там проти вашого персонажа виступають недружні натовпу мобів, персонажів неігрових, керованих системою. Пограти проти інших людей можна і там, досить включити PvP режим і почекати нападу. Атака можлива тільки на підготовленого до неї людини з прапором PvP. А ось на територію ворожої фракції забігати все ж не варто.

Прихильники PvP режиму в переваги проживання на PvP серверах записують абсолютну нелінійність, непередбачуваність розвитку подій, чималу дозу адреналіну, залежність від власних тактичних навичок, активність дій і можливість чесного і заслуженого збору трофеїв. До недоліків з жалем приписують можливість полягти в нерівному бою відразу ж після зустрічі з персонажем більш високого рівня. Так що, як часто вважається - не для новачків-с. PvE-шанувальники свої світи описують як світи великих можливостей: прокачатися, вбиваючи усіляких мобів, тут набагато легше, вивчити територію, не наражаючись на небезпеку - теж, та й свідомість того, що хтось більш везучий не зможе тобі нашкодити варто дорогого.

до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. На PvP сервері гра йде переважно проти інших гравців, на PvE - проти персонажів, керованих системою.
  2. PvP сервер передбачає більш підготовлених учасників.
  3. На PvE легше прокачати персонаж.