Різниця між гідропідсилювачем і електропідсилювачем

Різниця між гідропідсилювачем і електропідсилювачем

Більшість вітчизняних водіїв вже так звикли до наявності підсилювача в своїх сучасних авто, що з жалем і подивом поглядають на власників стареньких машин, що не володіють настільки корисною функцією.

Дійсно, підсилювач керма - дуже потрібна річ, значно полегшує управління. Поняття "гідропідсилювач керма" знайоме всім, так як ця система успішно застосовується протягом багатьох років. Але не так давно з'явився електропідсилювач, що виконує аналогічні функції. У зв'язку з цим багато автолюбителів задаються питанням, яке з цих пристроїв краще.

Зміст статті

 • Визначення
 • Порівняння
 • Висновки Topinfoweb.com. ru

Визначення

Гідропідсилювач - герметична система циркуляції масла під високим тиском, що полегшує обертання рульового колеса.

Електропідсилювач - система, що виконує аналогічні завдання на основі електричного двигуна, блоку управління і датчика крутного моменту.

до змісту ↑

Порівняння

Конструкція ГУР досить складна, через що система менш компактна, ніж більш сучасний ЕУР.

Електропідсилювач керма, на відміну від ГУР, не споживає ресурсів двигуна авто, так як не взаємодіє з ним. ГУР на пасової передачі призводить до перевитрати палива. У свою чергу, ЕУР вимагає потужного генератора, так як працює на електриці.

ГУР потребує своєчасної заміни масла, інакше можливий його вихід з ладу. Крім того, ЕУР не схильний до впливу високих і низьких температур, а ГУР при сильних морозах ненадійний з огляду на використання масла.

ЕУР - прогресивна і перспективна система, а ГУР застаріває навіть незважаючи на те, що сучасні ГУР без пасової передачі оснащуються електронасосами.

до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

 1. Гідропідсилювач - герметичний пристрій для полегшення керування автомобілем, засноване на циркуляції масла в системі під тиском.
 2. Електропідсилювач - система для полегшення обертання керма за допомогою електродвигуна, блоку управління і датчика моменту.
 3. ГУР більш громіздкий, ніж електропідсилювач.
 4. ЕУР конструктивно простіше і зручніше в обслуговуванні.
 5. ЕУР не навантажує силову установку автомобіля.
 6. Гідропідсилювач вимагає суворого контролю за регулярною заміною масла.
 7. Моделі гідропідсилювачів з ремінною передачею неекономічні.
 8. ГУР примхливий при низьких температурах, ЕУР несприйнятливий ні до спеки, ні до холоду.
 9. Ремонт ГУР відрізняється складністю.
 10. ЕУР вимагає більш потужного генератора, ніж ГУР.