Різниця між вівсянкою і геркулес

Різниця між вівсянкою і геркулес

Вживання каші дуже важливо для організму не тільки зростаючого, але і дорослої людини. Каші бувають різні, але, мабуть, найбільш популярні вівсяна і геркулесовая. Вони містять безліч корисних речовин, що сприятливо впливають на фізичну і розумову витривалість, імунітет, загальний стан організму. Однак багато людей помилково вважають, що вівсянка і геркулес - одне і те ж. Найчастіше вівсянка прирівнюється до геркулесу, тоді як це зовсім окремі поживні субстанції. Уміння розбиратися в цьому питанні дозволить вам відрізняти один продукт від іншого, оскільки всьому своє місце в нашій ... тарілці.

Зміст статті

  • Визначення
  • Відмінності
  • Висновки Topinfoweb.com. ru

Визначення

Якщо торкнутися питання з простою боку, то виходить:

Вівсянка або вівсяна крупа - це цільне зерно, яке за зовнішнім виглядом трохи нагадує рис. Щоб приготувати кашу з такої сировини потрібно 30-40 хвилин варіння.

Вівсяна крупа

Геркулес або вівсяні пластівці - це комерційна назва пластівців, який робляться з вівса, але в той же самий час це інший продукт, оскільки використовується інша технологія приготування.Спочатку береться зерно вівса, очищається, пропарюється і розплющується. Щоб приготувати кашу з таких пластівців, часто досить просто залити геркулес окропом і через 5 хвилин можна вже є.

до змісту ↑

Відмінності

Як вже було зазначено, час приготування цих продуктів різниться. У випадку з цільнозерновий вівсянкою, доведеться витратити певний час, часто до 40 хвилин, щоб вийшла добротна каша, а не клейстер. Що стосується вівсяних пластівців (геркулесу), то їм достатньо лише кількох хвилин для приготування. Варто відзначити, що іноді пластівці також потрібно варити, оскільки вони можуть проходити не повну термічну обробку, але і в цьому випадку часу на приготування витрачається значно менше.

Живильні речовини в кінцевих продуктах теж різняться. Якщо в цілісному зерні зберігаються всі корисні вітаміни та мікроелементи, то що пройшли обробку пластівці вже не так корисні для нашого здоров'я. Варто звернути увагу і на так званий "порожній" геркулес - той, який вимагає тільки окропу і п'яти хвилин на приготування. Він підходить для тих, кому потрібно швидко перекусити, наприклад, в дорозі, але для щоденного вживання не рекомендуються.

до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. Вівсянка - це цільнозерновий продукт, а геркулес - комерційна назва напівфабрикату.
  2. Вівсяна каша готується досить довго (вариться до 40 хвилин), а на приготування геркулесу потрібно всього лише окріп і кілька хвилин на запарювання.
  3. Користь вівсяної каші полягає в цілісному зерні і відсутності термічної обробки, яка руйнує позитивні властивості. Геркулес, особливо приготований з сильною термічною обробкою, цим не відрізняється і є в такому випадку "порожнім" продуктом.
  4. Вівсяну кашу можна їсти часто, а геркулес тільки з нагоди, коли потрібно швидко перекусити (для щоденного вживання він не рекомендується).