Різниця між свининою і яловичиною

Різниця між свининою і яловичиною

Якщо вам ніколи не доводилося купувати м'ясо якихось тварин, але раптом з'явилася така необхідність, слід визначитися, яким способом ви зможете розрізнити різні види м'яса тварин. Наприклад, чим різняться свинина і яловичина? Є кілька відмінних ознак, з якими потрібно ознайомитися заздалегідь, ще до походу в магазин.

Яловичина , в тому числі і телятина, відрізняється м'ясними волокнами, які виглядають великими, оскільки ці тварини самі по собі мають досить великими розмірами. Крім того, м'ясо цього виду великої рогатої худоби має темно-червоний колір, оскільки в ньому міститься величезна кількість заліза, що додає м'ясу такий насичений відтінок. Ще одним точним ознакою яловичини є його запах, оскільки воно в деякій мірі пахне молоком, яким вигодовують молодих телят. І нарешті, яловичина не має великої кількості жиру, тому що корови і телята за своєю природою не здатні відкладати поживні речовини у великих кількостях, так як вони в основному йдуть на побудову м'язової тканини організму.

Свинина володіє більш дрібними м'язовими волокнами і досить великий жировим прошарком, тому що тварини цієї категорії мають менші розміри, а величезна кількість поживних речовин йде якраз на створення жирових запасів.Якщо брати до уваги колір м'яса, то у свинини він рожевий, оскільки воно небагато залізом, а у молодих поросят воно взагалі має блідий відтінок, оскільки вони ще не встигли накопичити цей елемент в достатніх кількостях. Що стосується запаху м'яса, то у свинини він є свіжим, трошки солодкуватим, але ні в якому разі не затхлим.

Зліва - свинина. Праворуч - яловичина

Відрізнити яловичину від свинини досить просто, для цього необхідно лише знати деякі характерні ознаки того чи іншого м'яса. Так, яловичина має насичений темно-червоний колір, який йому надає наявне залізо, в той час як у свинини цього елемента досить мало, тому воно блідо-рожевого відтінку. Яловичину неможливо сплутати з іншим видом м'яса по запаху, адже воно пахне молоком, яким вигодовують телят, а свинина має приємний солодкуватий запах. До всього іншого, свинина може мати досить товсту жировий прошарок, якій немає у яловичини. І найголовнішим відмітною ознакою є м'ясні волокна, оскільки у яловичини вони товсті, а у свинини - тонкі.

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. Яловичина має яскраво виражений темно-червоний колір, а свинина - блідо-рожевий;
  2. Яловичина пахне парним молоком, в той час як свинина має солодкуватий запах;
  3. Товста жировий прошарок є у свинини, але ніяк не у яловичини;
  4. Волокна м'язової тканини свинини більш тонкі, ніж у яловичини.