Різниця між перманентним макіяжем і татуажем

Різниця між перманентним макіяжем і татуажем

Безсумнівно, правильно накладений макіяж додає краси, і рідкісна жінка упустить можливість поліпшити зовнішність таким простим методом. Але для тих, хто страждає алергією на декоративну косметику або не в силах робити складний макіяж кожен день, є відмінна можливість стати привабливішими - татуаж або перманентний макіяж. Обидва ці способи дозволять надовго скорегувати риси обличчя і забути про олівця і помаді. Але в чому відмінність між перманентним макіяжем і татуажем? Слід розібратися.

Зміст статті

  • Краса без клопоту
  • Порівняння
  • Таблиця

Краса без клопоту

Обидві ці косметичні процедури при правильному виконанні роблять обличчя виразніше і яскравіше, причому цю яскравість не потрібно щодня оновлювати.

При перманентному макіяжі під шкіру за допомогою спеціального обладнання майстер вводить натуральні пігменти, підібрані так, щоб обличчя виглядало природно. Безсумнівно, така процедура вимагає великого досвіду і акуратності, адже помилки не змиєш, вони будуть довго нагадувати про себе. Найчастіше із застосуванням перманентного макіяжу малюють стрілки на столітті, по лінії росту вій - це додає очам виразності. Популярністю користується також зміна форми брів і додавання їм пігменту. Працюють і з губами - роблять їх яскравими і чітко окресленими.

Але чим відрізняється перманентний макіяж від татуажу? Можна припустити, що дані процедури схожі. І це так.

При татуаже використовуються більш стійкі хімічні пігменти, і вводяться вони глибше. Найчастіше його роблять на тілі, а не на особі. Різні малюнки, зі змістом або без, виглядають як справжній витвір мистецтва і прикрашають своїх носіїв. Але це стосується тільки робіт досвідчених майстрів, справжніх художників. Татуювання на обличчі з метою надання виразності рис робляться не так вже й часто - в першу чергу через складність безслідного виведення. Так що до татуажу особи потрібно ставитися з обережністю - він не зійде через кілька років, як перманентний макіяж. Швидше за все, татуювання залишиться назавжди, тому її форму і колір слід вибирати особливо ретельно.

до змісту ↑

Порівняння

Незважаючи на схожість цих процедур, є і чималі відмінності.

Глибина нанесення

Основна відмінність перманентного макіяжу від татуажу - глибина, на яку проникне голка майстра. Якщо при першій процедурі вона невелика - всього близько половини міліметра, то при другій значно більше, до півтора міліметрів. Це впливає на тривалість результату.

Час збереження кольору і малюнка

Перманентний макіяж тримається на повіках і бровах в середньому 3-4 роки, а на губах, де процеси відновлення шкіри йдуть швидше, - 2-3 роки. Після закінчення даного періоду він потребує оновлення. Татуювання ж залишиться назавжди. Тому її рідко використовують на обличчі.

Місце нанесення

Татуаж краще робити на тілі саме через його стійкості. Адже якщо неакуратну татуювання на закритій ділянці можна замаскувати одягом або вивести, залишивши невеликі шрами, то особа таких помилок не прощає.Тому тут краще застосовувати перманентний макіяж.

Використовувані пігменти

При татуаже для стійкості використовують в основному синтетичні барвники з різними добавками, на які часом не зробить особливого дії. А ось при перманентному макіяжі пігменти застосовуються натуральні, вони з часом розчиняються.

до змісту ↑

Таблиця

Перманентний макіяж Татуаж
Сходить через 3-4 роки Залишається назавжди
Використовуються натуральні барвники Використовуються синтетичні барвники
Глибина нанесення - півміліметра Глибина нанесення - півтора міліметра
роблять на обличчі Найчастіше роблять на тілі
Застосовуються щадні інструменти - машинка роторного типу Потрібні більш серйозні інструменти для глибокого введення пігменту