Різниця між ароматом і ароматизатором

Різниця між ароматом і ароматизатором

Найчастіше, знайомлячись зі складом того чи іншого продукту, ми стикаємося з такими термінами, як "аромати" і "ароматизатори". Цілком очевидно, що обидва ці визначення так чи інакше пов'язані з запахами. Але чи є між ними принципові відмінності? Дізнаємося докладніше.

Зміст статті

  • Визначення
  • Порівняння
  • Висновки Topinfoweb.com. ru

Визначення

Отдушка - складна суміш напівсинтетичних і синтетичних сполук, що додається в побутову хімію або косметичні препарати.

Ароматизатор - речовина, що застосовується для додання певних запахів і є точною копією природних аналогів.

до змісту ↑

Порівняння

Парфумовані аромати являють собою органічні сполуки, що отримуються за допомогою методу тонкого органічного синтезу. Це хімічні речовини, за всіма нормами дозволені до використання в косметичних і парфумерних композиціях, що контактують зі шкірою. Випускаються в рідкому вигляді. Оскільки в готовому засобі їх міститься незначна кількість, вони не роблять на шкіру абсолютно ніякого впливу. Ароматизатори теж є синтетичними речовинами, однак за своєю хімічною структурою вони фактично ідентичні ароматичним природних сполук. Як правило, структура молекул ароматизаторів є точною копією структури природного аналога.При дотриманні ряду умов вони дозволені для прийому в їжу і застосування в харчовій промисловості. Головною умовою вважається відносно невисока концентрація активного компонента, адже продукт з високим вмістом ароматизаторів може бути шкідливий для здоров'я.

Харчові ароматизатори активно використовуються для стабілізації, відновлення або посилення аромату і смаку харчових продуктів. Вони можуть бути натуральними, ідентичними натуральним або ж штучними. Випускаються в порошкової або в рідкій формі. Як ароматизатори, так і аромати активно використовуються для виробництва мила ручної роботи. Застосовуючи найрізноманітніші комбінації цих речовин, можна досягати самих що ні на є витончених ароматів.

до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. За своєю хімічною структурою ароматизатори абсолютно ідентичні своїм природним аналогам.
  2. Ароматизатори дозволені для прийому в їжу і застосування в харчовій промисловості, тоді як аромати використовуються тільки в косметичних і парфумерних композиціях.
  3. Ароматизатори можуть випускатися в порошкової або рідкій формі, тоді як аромати - виключно в рідкої.