Різниця між пілінгом і скрабом

Різниця між пілінгом і скрабом

Жінки готові йти на багато чого, щоб хоч на трохи затримати неминучий плин часу і повернути втрачену молодість. У хід йдуть не тільки досягнення косметології, а й народні рецепти. Однак сьогодні ми поговоримо про цілком звичайних і офіційних речах, таких як пілінг і скраб. Ці два різновиди косметичних процедур допомагають омолодити шкіру, зробити її гладкою та еластичною. Однак слова для багатьох незрозумілі, не росіяни. Що це таке? В чому різниця? Чому потрібно знати відмінності? Поки ми можемо з упевненістю відповісти на останнє запитання - щоб не зробити собі гірше. На решту ми дамо відповіді в статті.

Зміст статті

 • Визначення
 • Властивості
 • Застосування
 • Висновки Topinfoweb.com. ru

Визначення

Пілінг - омолоджує шкіру, знижує пігментацію, перешкоджає появі веснянок. Слово походить від англійського to peel - ошкурівать, шкребти, драїти. Але нехай вас не лякають такі визначення, в косметології так прийнято називати процедуру видалення ороговілого верхнього шару шкіри. Робиться це за допомогою особливої ​​техніки, що допомагає "оголити" молоду і здорову шкіру. З'явився пілінг ще в Стародавньому Єгипті, а азіатські модниці взяли на озброєння цю методику в середні століття.

В залежності від типу шкіри і різних проблем є кілька типів пілінгу:

 • хімічний;
 • механічний;
 • лазерний;
 • радіохвильової;
 • фруктовий;
 • біологічний;
 • фізичний;
 • ферментний.

Різниться і глибина впливу:

 • поверхнева;
 • середня;
 • глибока.

Користь процедури в тому, що вона звільняє молоду шкіру, змушує клітини інтенсивніше ділитися, розширює пори, видаляє комедони.

Лазерний пілінг

Скраб - відлущує і розгладжує шкіру. За своєю суттю він дуже схожий на пілінг. Тут також відбувається видалення верхніх ороговілих клітин шкіри і розгладження шорсткостей. Однак під скрабом розуміється механічний вплив, тертя, отскабліваніе. У його складі основа і частинки абразивного речовини досить грубій природи, що забезпечує більш інтенсивний вплив плюс масаж. Використовувати його краще після гарячої ванни, коли шкіра распаренная і податлива. Попередньо слід очистити її косметичним молочком. На повіки і шкіру під очима скраб наносити не можна. Як природні абразиви можна використовувати кавову гущу, сіль, цукор, ягоди. Якщо після процедури відчувається печіння, свербіж, висип, шкірні захворювання, судинні зірочки, значить, цей варіант не для вас.

Варто відзначити безсумнівну схожість процедур в тому, що і та і інша приносить шкірі омолодження, красу і тонізацію. Але є й певні відмінності.

до змісту ↑

Властивості

Під пілінгом прийнято розуміти процедуру, в якій використовуються різні методики для зняття ороговілого шару шкіри, тоді як скраб - це сама речовина, яким труть шкіру.

На відміну від пілінгу, скраб вважається більш грубим впливом, частинок абразиву в ньому значно більше.Крім того, пілінг - це щадна процедура, яка може бути хімічної або на основі натуральних природних компонентів. Скраб ж це механічна "терка".

до змісту ↑

Застосування

Пілінг наноситься на шкіру масажними легкими рухами і витримується приблизно три хвилини, потім змивається прохолодною водою. Скраб наноситься на чисту вологу шкіру обличчя і шиї. Його слід втирати в обличчя масажними рухами протягом п'яти хвилин, потім стерти ватним диском або спеціальної косметичної серветкою.

Увага! Скраб можна купити в магазині і застосовувати в домашніх умовах, а ось з пілінгом подібного робити не можна. Це професійна процедура, якою повинні займатися фахівці в спеціалізованих салонах.

до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

 1. Пілінг це процедура, а скраб - сама речовина.
 2. Пілінг більш щадний, а скраб сильніше впливає на шкіру.
 3. Пілінг може бути хімічним, тоді як скраб переважно механічний.
 4. Пілінг не можна робити в домашніх умовах, а користуватися скрабом - можна.