Різниця між арахісовим маслом і джемом

Різниця між арахісовим маслом і джемом

Ймовірно, багато хто скаже, що те й інше смачно, так навіщо ще потрібно щось відрізняти? Звичайно, смачно, але у одного продукту свої властивості, виходить він по-своєму, а другий має іншу область застосування, а також свої певні смакові відтінки. Розуміння відмінностей масла від джему корисно в області кулінарії, щоб використовувати ці продукти в своїх творіннях. Саме для таких кулінарних творців ми і постаралися дізнатися, чим же відрізняється арахісове масло від джему. У чому особливості цих продуктів і як можна їх використовувати.

Зміст статті

  • Визначення
  • Порівняння
  • Висновки Topinfoweb.com. ru

Визначення

Арахісове масло - виходить цей продукт шляхом обсмажування арахісу і перемелювання його в пастоподібні стан. Є різні види цього делікатесу, в залежності від того, як довго перемелюють арахіс. Вважається, що чим довше, тим однорідніше структура, а якщо ви любитель похрумтіти, то використовуйте грубий помел. Особливо популярно масло в США, де і було винайдено ще в далекому 1890 році. Може використовуватися в якості добавки до тостів або бутербродів, як самостійний продукт або в різні страви.Також можна застосовувати як добавку до різноманітних соусів. Володіє хорошим набором вітамінів, особливо насичене вітаміном Е.

Арахісове масло

Джем - теж харчовий продукт, але виходить він трохи інакше. Вибираються компоненти (зазвичай ягоди або фрукти), а потім довго уварюються в цукровому сиропі або меду. Виходить желеобразная маса дуже густої консистенції. Вона йде на виготовлення випічки, для пирогів (відкритих або закритих), а також в якості окремого продукту на бутерброди. Підходять для йогуртів, сирків, сирних мас і різних десертів. У ньому є багато біфідо-і лактобактерій, що з медичної точки зору дуже корисно. А також різні мікроелементи і вітаміни. Вважається, що джем допомагає організму працювати як годинник.

Джем до змісту ↑

Порівняння

Перш за все, варто відзначити, що технологія виготовлення у арахісового масла і джему відмінна. Арахіс смажиться і подрібнюється, а компоненти джему уварюються.

В олії використовується однорідна структура, що складається з одного основного компонента, арахісу. У той же час джем - це іноді дуже складна композиція з різних складових.

Арахісове масло непрозоре за своєю структурою, що пояснюється особливостями виготовлення. Джем найчастіше має певну ступінь прозорості або ж деяку Скляниста, яку надає йому при уварюванні цукровий сироп.

Використання арахісового масла можливо, як і у джему, у вигляді самостійного продукту, а й на додаток до різних страв. У цьому випадку воно більше підходить для соусів або різотто. Тоді як джем широко використовується в кондитерській промисловості, а також при випіканні різноманітних пирогів.З цього випливає наступне відмінність.

Джем більш термостійкий, може витримати значне температуру в духовці. Арахісове масло для цього не призначене.

до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. Арахісове масло виходить за однією технологією, а джем по інший. В одному випадку обсмажування і подрібнення, а в іншому - довга варіння.
  2. Арахісове масло володіє однокомпонентной структурою, а джем може бути складовою кулінарної композицією.
  3. Масло відрізняється непрозорістю, а джем може бути прозорим або Скляниста.
  4. Арахісове масло зазвичай не використовується в приготуванні, де потрібна велика температура, а джем відмінно підходить для різних пирогів і інших кулінарних виробів, які довго нудяться в духовці.