Різниця між паркою і курткою

Різниця між паркою і курткою

Стильною паркою сьогодні не обзавелися тільки найвіддаленіші від модної індустрії люди. Ця цікава, практична і актуальна річ по праву увійшла в число must have. Тільки не всі знають, чим відрізняється парку від куртки, звичним життям і зрозумілою?

Зміст статті

  • Визначення
  • Порівняння
  • Таблиця

Визначення

Куртка представляє собою наглухо застібається укорочений вид верхнього одягу для чоловіків і жінок. Це загальний термін з досить розмитими критеріями відповідності. З його допомогою позначають безліч моделей, що розрізняються за матеріалом виготовлення, стилістиці, сезонності, декору та ряду інших характеристик.

Куртки

Парку - довга модель куртки для чоловіків і жінок, що закінчується в районі середини стегна. Найчастіше вона має капюшон і подвійну застібку: блискавку, прикриває планкою з липучкою або з гудзиками.

Парку

Розібравшись з понятійним нюансами, приступимо до розгляду відмінностей парки від куртки.

до змісту ↑

Порівняння

Парку є однією з моделей курток, але далеко не єдиною. До цієї категорії можна також віднести вітровку, пуховик, косуху, норфолк, кейп і безліч інших варіантів. Тому між поняттями "куртка" і "парку" не можна поставити знак рівності.

За фасоном парку довше, ніж більшість інших моделей курток. Це пов'язано з її початковим призначенням.Парку створювалася як компонент зимової форми американських військових ще в далеких 50-х. Вона захищала від вологи, вітру і навіть 50-градусні морози, в обов'язковому порядку мала капюшон, окантований натуральним хутром, і застібалася наглухо. Сучасні моделі в більшості своїй менш теплі. Крім зимових, створили також полегшені демісезонні варіанти. Проте до цих пір майже всі парки мають капюшон, надійну подвійну застібку і фарбуються в традиційні для військового стилю кольору: оливковий, сірий, хакі і т. П.

Куртки як клас речей можуть призначатися для абсолютно будь-якого сезону, наприклад, вітровки рятують від літніх дощів, а пуховики - від зимової холоднечі. Кольорове виконання у них має найширший розкид, від нейтральних білого і чорного до неонових кольорів. Наявність капюшона також є всього лише одним з можливих елементів дизайну поряд з кишенями. Застібка у більшості курток одинарна. Зустрічаються комбіновані варіанти "блискавка + заклепки", але поєднання блискавки з липучкою або гудзиками залишається більш звичним і обгрунтованим для зимових моделей (пуховиків і парок). Всі ці, здавалося б, дрібниці допомагають краще зрозуміти, в чому різниця між паркою і курткою.

до змісту ↑

Таблиця

Парку Куртка
Модель куртки Вказує на цілу групу виробів
Має довжину до середини стегна Найчастіше коротка
Буває зимова і демісезонний Існують моделі на будь-який сезон
Виконується в кольорах військового стилю Може бути будь-якого кольору
у більшості випадків є капюшон Буває з капюшоном або без
Має подвійну застібку Найчастіше має одинарну застібку