Різниця між борошна і звичайної борошном

Різниця між борошна і звичайної борошном

Смачні млинці можна спекти як з борошна, так і з особливою, що має відповідну назву "млинцева". Але процес приготування в кожному випадку буде відбуватися по-різному. Щоб розібратися у всіх тонкощах, з'ясуємо, чим відрізняється млинцева борошно від звичайної.

Зміст статті

  • Визначення
  • Порівняння

Визначення

Млинцева борошно - продукт, що складається зі звичайної муки і спеціальних добавок.

Упаковка борошна млинців

Звичайна борошно - перемелені в порошок зерна пшениці, рису, жита та інших культур.

до змісту ↑

Порівняння

Отже, звернемо більш пильну увагу на склад того чи іншого продукту. Адже саме в містяться компонентах полягає відмінність борошна млинців від звичайної. Спеціальна млинцева борошно виготовлене так, що вимагає лише додавання води для отримання готового тіста. У ній вже є і яйця (у вигляді порошку), і цукор з сіллю, і сода (розпушувач), з якої випічка виходить пишною. А щоб млинці виходили ще смачніше, розбавити таку муку можна молоком, а також кефіром. Всі пропорції вказуються на одній зі сторін упаковки.

Звичайна борошно

А ось якщо господиня збирається використовувати для смаження млинців просту муку, їй доведеться самостійно дозувати і додавати в тісто всі необхідні інгредієнти. Однак іноді виникають ситуації, коли часу на це дійсно не вистачає.Наприклад, в разі несподіваної появи на порозі гостей або при бажанні швидко подати що-небудь смачненьке до сімейного сніданку. У такі моменти як не можна до речі доведеться млинцева борошно. До слова сказати, більш однорідне тісто виходить із застосуванням міксера.

Незважаючи на свою назву, млинців борошно придатна не тільки для смаження рум'яних млинців, а й для приготування інших кулінарних виробів. Так, замісивши тісто густіше, можна напекти з нього чудові оладки. Крім того, з борошна млинців, якщо додати до неї певні інгредієнти, виходять смачні печива, пироги і навіть торти.

Також, маючи під рукою цю особливу борошно, можна побалувати себе і оточуючих апетитними пишними пиріжками. Блинную суміш в даному випадку розводять кефіром до отримання тесту відповідної консистенції. Для начинки гасять на сковороді з маслом порізані капусту і цибулю, до яких потім додають подрібнене варене яйце. Сформовані пиріжки викладають на сковороду і смажать до готовності.

Таким чином, знаючи, в чому різниця між борошна і звичайної борошном, можна вирішити, що саме придбати, збираючись в черговий раз постряпать.