Різниця між памперсами для хлопчиків і памперсами для дівчаток

Різниця між памперсами для хлопчиків і памперсами для дівчаток

Одноразові підгузники стали обов'язковим атрибутом в житті практично кожної сім'ї, в якій народилася дитина. Лише деякі з новоспечених батьків свідомо відмовляються від їх використання. Підгузки часто називають памперсами. Цьому імені вони зобов'язані торгову марку "Pampers", яка однією з перших з'явилася на вітчизняному ринку дитячих товарів.

Памперси бувають універсальними, а також спеціально призначеними для хлопчиків або для дівчаток. Навіщо існує поділ за статевою приналежністю, в чому основна відмінність памперсів для хлопчиків і памперсів для дівчаток і чим вони кращі за своїх універсальних побратимів? Спробуємо знайти відповіді на ці питання.

Зміст статті

  • Визначення
  • Порівняння
  • Висновки Topinfoweb.com. ru

Визначення

Дитячий памперс (підгузник) - засіб для здійснення гігієнічного догляду за маленькою дитиною. Має вигляд нижньої білизни, виконаного у вигляді трусиків або широкої стрічки з липучками з боків. Починаючи з 4-5 розмірів памперси діляться на моделі для дівчаток і для хлопчиків або можуть бути універсальними. Розміри до 3-го включно - тільки універсальні.

до змісту ↑

Порівняння

Головна відмінність памперсів для хлопчиків від памперсів для дівчаток - в розташуванні всмоктуючого шару.Оскільки дівчинки пісяють в основному під себе, а хлопчики - вперед, вбирає речовина в підгузку для дівчаток розташоване посередині і ближче до сідниць, а для хлопчиків - ближче до живота.

Памперси також можуть відрізнятися викрійкою. Підгузки для хлопчиків мають більш вільну попереду форму.

Памперси для хлопчиків від памперсів для дівчаток відрізняються і зовнішнім виглядом. "Дівчачі" підгузники найчастіше виконані в рожевих тонах, на них зображені різні мультиплікаційні герої, може бути навіть бантик на попі (зрозуміло, намальований). Памперси для майбутніх чоловіків переважно блакитного кольору, на них також намальовані герої з улюблених мультиків і машинки.

до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. Розташування всмоктуючого шару. В памперсах для дівчаток він передбачений посередині і ближче до попі, в памперсах для хлопчиків - ближче до живота.
  2. В памперсах для хлопчиків анатомічна форма передбачає наявність більшого вільного простору попереду.
  3. Зовнішній вигляд. Памперси для дівчаток відрізняються від памперсів для хлопчиків кольором і малюнками.