Різниця між сторінкою та групою "В Контакте"

Різниця між сторінкою та групою "В Контакте"

"В Контакте" є на сьогоднішній день одним з найпопулярніших сайтів рунета. Цей ресурс був створений для об'єднання людей, у яких схожі інтереси. Давайте спробуємо розібратися, чим відрізняється сторінка від групи В Контакте. Необхідність в цій статті назріла, тому що на даний момент більшість джерел вже містять застарілу інформацію - мережа дуже швидко розвивається, одна зміна слід за іншим. Отже, поїхали!

Зміст статті

  • Визначення
  • Порівняння можливостей
  • Головна відмінність
  • Висновки Topinfoweb.com. ru

Визначення

Сторінки "В Контакте" називають також візитками, де користувач розповідає про себе і за наданою інформацією його зможуть знайти друзі і знайомі. Більш того, створивши публічну сторінку "В Контакте" можна ділитися новинами компанії, новинками бренду, продукції, тим самим залучаючи аудиторію з соціальної мережі, взаємодіючи з нею.

Групи "В Контакте" формуються на різні тематики і об'єднують однодумців. При цьому група може бути створена просто для спілкування. Однак більшість авторів груп "В Контакте" має на меті прорекламувати товар або послугу і заробити на цьому - і нічого поганого в цьому немає, так адже?Група є найпершою цікавою фішкою соціальних мереж. Число груп постійно зростає, тому керівництво "В Контакте" та впровадило сторінки. Групи з'явилися значно раніше сторінок.

до змісту ↑

Порівняння можливостей

Основна відмінність полягає в тому, що сторінки доступні всім, в тому числі і тим, хто в соціальній мережі не зареєстрований. Групу ж можна закрити від інших користувачів.

Дизайн. Його можна змінювати тільки у груп, наприклад, оформивши блок "Новости". У сторінок можна змінити тільки логотип, а дизайн уніфікований. Інтерфейс сторінок суб'єктивно трохи зручніше, ніж у груп.

до змісту ↑

Головна відмінність

Кожен користувач Вконтакте під своїм фото профілю може побачити меню "Цікаві сторінки". Саме там з'являється п'ять найбільш часто відвідуваних сторінок. Якщо сторінка, створена Вами, буде в такому Топі у користувачів з найбільшою кількістю друзів, то, відповідно, буде можливість отримати додатковий трафік на сторінку. У груп таких можливостей немає.

до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. Групи з'явилися раніше
  2. Сторінка видно всім, а групу можна зробити приватній
  3. Належить до груп можна змінювати окремі елементи дизайну з використанням wiki-розмітки
  4. Сторінки відображаються в меню "цікаві сторінки", а групи - немає .