Різниця між ортопедичним і анатомічним матрацами

Різниця між ортопедичним і анатомічним матрацами

Сон - невід'ємна складова життя кожної людини. Він за визначенням повинен бути здоровим і комфортним, адже в цьому стані ми проводимо практично половину свого життя. Існує помилкова думка, що якість сну забезпечує правильно підібрана ліжко. Важлива не стільки ліжко, скільки сам матрац, адже спите ви безпосередньо на ньому.

У наш час великою популярністю користуються ортопедичні матраци. Здається, що про них чули абсолютно всі. Але прогрес не стоїть на місці: на сучасному ринку товарів для сну з'явилися нові моделі з анатомічним ефектом. Чи відрізняються вони від своїх ортопедичних побратимів, і в чому полягає ця відмінність?

Зміст статті

  • Визначення
  • Порівняння
  • Висновки Topinfoweb.com. ru

Визначення

Матрац - пружна або м'яка підстилка на ліжко, яка забезпечує правильне положення тіла під час сну або відпочинку. Добре підібраний матрац зробить сон не тільки комфортним, але і здоровим.

до змісту ↑

Порівняння

Чіткої межі між цими двома поняттями не існує. Головне якість, на яке слід орієнтуватися перед тим, як віднести модель до класу ортопедичних або анатомічних матраців, це жорсткість. Вважається, що ортопедичний матрац володіє більшою жорсткістю (в порівнянні з анатомічним).

Поверхность ортопедичного матраца здатна прийняти форму тіла, підстроївшись під всі вигини хребта.

Анатомічний матрац не просто приймає форму людського тіла, він в точності повторює всі його контури. При цьому не виявляється тиску на тіло. Саме тому на такому матраці сон відрізняється підвищеним рівнем комфортності, тоді як ортопедична модель з незвички може здатися жестковатой.

Ортопедичний матрац відмінно підійде людям із захворюваннями шиї, хребта та суглобів. Анатомічний показаний тим, у кого проблеми з попереком.

Ідеальний анатомічний матрац - водний. Він не просто повторює контури тіла свого власника, а як би "обволікає" їх. До цього виду можна віднести і матраци з незалежним блоком пружин (від 500 пружин /)

Кращі ортопедичні матраци - моделі з незалежним блоком пружин, латексні (допустимо поєднання латексу з кокосом).

до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. Ортопедичний матрац більш жорсткий, ніж анатомічний.
  2. Ортопедичний матрац більше підходить для людей із захворюваннями хребта, шиї, спини, а анатомічний - для тих, у кого проблеми з попереком.
  3. Найкращий анатомічний матрац - водний, а найбільшими ортопедичними властивостями володіють моделі з незалежним блоком пружин.