Відмінність nokia N9 від китайської підробки

Відмінність Nokia N9 від китайської підробки

Традиційно смартфони Nokia завжди були особливо улюблені китайськими умільцями, що роблять копії і підробки. Пов'язано це з нев'янучої популярністю їх і високою конкурентоспроможністю, а також відносно високою вартістю флагманів. Природно, що бажання обдурити потенційного покупця відчуває кожен недобросовісний продавець, так що ситуація з фейковий апаратами на нашому ринку тільки ускладнюється. Nokia N9 не виняток, так що бажаючим його придбати варто уважніше поставитися до досліджуваного смартфону.

Nokia N9 - смартфон на ОС MeeGo, представлений компанією Nokia в 2011 році. Платформа базується на процесорі ARM Cortex A8 з 1 ГГц тактової частоти, 1 Гб ОЗУ і 16/32 Гб флеш-пам'яті. На борт прийнята камера 8 Мп від Карла Цейсса. Екран виконаний за технологією Amoled, діагональ 3, 9 дюйма.

Підробка Nokia N9 може бути грубої або практично ідентичною копією, можливо пробрендованной ім'ям, близьким до оригінального. У російських реаліях за Nokia N9 видаються часто клони, які на рідних ринках продаються під власними іменами і не використовуються в шахрайських операціях.

Якщо вам в руки потрапив смартфон, який продавець називає Nokia N9, слід звернути увагу на наступне. Для зручності наших клієнтів підробки і клони постачають знімним акумулятором, що означає наявність задньої кришки.Оригінальний смартфон виконаний в цілісному корпусі з полікарбонату, так що ніяких знімних частин не має. Пластик підробок можна відрізнити на вигляд і на дотик.

Китайські майстри виявилися готові поступитися точністю копії перед економією, тому абсолютно всі підробки Nokia N9 забезпечені слотами для карт пам'яті. Оригінальним ж смартфонам вистачає і внутрішнього накопичувача - 16 Гб або 32. Також підробки часто розраховані на роботу з сім-картами стандартного розміру, тоді як справжній Nokia N9 - тільки на мікро-сім. І ніколи на дві сім-карти, в тому числі і різних форм-факторів.

Nokia N9 - оригінал

Екран у Nokia N9 прикритий загартованим склом, так як він помітно піднятий над корпусом. Підробки такого захисту не мають, тому їх екран легко прогинається, а також покривається подряпинами. Ще одна істотна відмінність підробок - технологія матриці дисплея. Більшість фейків заради зниження вартості беруть на борт резистивні сенсори з мінімальною чуйністю.

При включенні смартфона звертає на себе невідповідність дозволу екрану заявленому здатністю 854х480 пікселів на підробках. Камера теж замість 8 Мп, автофокусу, розпізнавання осіб видає в кращому випадку 2 Мп без жодних фішечек. І, звичайно, створена вона не у Карла Цейсса. Якщо заглянути в меню, то підробки зазвичай можна визначити по забавному перекладу, підписам під ярликами зі малих літер, появі незрозумілими символами.

Ну і, звичайно, вартість смартфона Nokia N9 набагато вище, ніж у підробок, які намагаються збути з рук. На сьогоднішній день вона складає близько 12000 рублів. Різниця з цінниками магазинів більше 10% означає з великою часткою ймовірності підробку.

Висновки Topinfoweb.com.ru

  1. Оригінальний Nokia N9 виконаний в корпусі з полікарбонату, підробки - з пластика.
  2. Оригінальний Nokia N9 випускається в монолітному корпусі.
  3. Оригінальний Nokia N9 не має слота під карти пам'яті, а для сім-карт - лише один форм-фактора microSim.
  4. Екран оригінального Nokia N9 захищений загартованим склом, дозвіл його вище.
  5. Знімки камери оригінального Nokia N9 високої якості.
  6. Nokia N9 не може коштувати стільки ж, скільки коштує шкіряний чохол для нього.