Різниця між симпатичною і красивою жінкою

Різниця між симпатичною і красивою жінкою

Прийнято вважати, що краса є суто суб'єктивним поняттям. І якщо одна людина вважатиме проходить повз жінку просто симпатичною, то інший назве її справжньою красунею. Але чи існують об'єктивні відмінності між зазначеними категоріями представниць слабкої статі? Спробуємо розібратися в цьому цікаве питання.

Зміст статті

  • Визначення
  • Порівняння
  • Висновки Topinfoweb.com. ru

Визначення

Симпатична жінка - жінка, що викликає розташування у оточуючих.

Красива жінка - жінка, що гармонійно поєднує в собі зовнішні риси, що викликають почуття естетичної насолоди у більшості людей.

до змісту ↑

Порівняння

Красива жінка - це жінка з симетричними рисами обличчя, пропорційною фігурою, завжди охайна і доглянута. Краса - це даність, факт, абсолютно незалежний від ставлення оточуючих. Симпатична жінка викликає прихильність до себе, викликає бажання спілкуватися. Почуття симпатії є наслідком виборчої позитивної реакції на зовнішні риси, характер і поведінку іншої людини. Воно проявляється як своєрідна інстинктивна схильність, викликана відчуттям внутрішньої спорідненості з людиною.Тобто симпатія є більш глибоке поняття, ніж краса. Красива жінка - це обкладинка, тоді як у симпатичної мається на увазі наявність багатого внутрішнього світу.

Красива жінка повинна регулярно здійснювати цілий комплекс процедур по догляду за собою і підтримувати бездоганний зовнішній вигляд. Симпатичною досить просто виглядати охайно і привабливо, адже зовнішній вигляд не є для неї основним фактором. Чарівність, розум, вміння підтримати розмову - всі ці якості вважаються невід'ємними супутниками симпатичної жінки. Багато людей відзначають, що по-справжньому красиві жінки не наділені багатими душевними та розумовими якостями, часто поводяться зухвало і зарозуміло. Таким чином, далеко не всіх красивих жінок можна назвати симпатичними, тоді як останні завжди по-своєму красиві. В їх зовнішності немає нічого відразливого, скоріше навпаки, просто поєднання їх рис складно назвати ідеальним.

до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. Красива жінка - це жінка з симетричними рисами обличчя, пропорційною фігурою, завжди охайна і доглянута. Симпатична жінка викликає прихильність до себе, викликає бажання спілкуватися.
  2. Красива жінка приваблива в першу чергу завдяки зовнішнім даним, тоді як у симпатичної мається на увазі наявність багатого внутрішнього світу.
  3. Красива жінка повинна регулярно здійснювати цілий комплекс процедур по догляду за собою, симпатичною досить просто виглядати охайно і привабливо.
  4. Чарівність, розум, вміння підтримати розмову - всі ці якості є невід'ємними супутниками симпатичної жінки.
  5. Далеко не всіх красивих жінок можна назвати симпатичними, тоді як останні завжди по-своєму красиві.