Різниця між my і mine

Різниця між my і mine

Англійська мова такий, що часом стикаєшся з найнесподіванішими труднощами там, де не очікував ніяких перешкод. Моя книга, той велосипед мій ... Як сказати? Але ж два цих схожих пропозиції вимагають різних присвійних займенники - my і mine. Яке займенник для якої фрази? Давайте розбиратися.

Зміст статті

  • Визначення
  • Порівняння
  • Висновки Topinfoweb.com. ru

Визначення

My - присвійний займенник-прикметник приєднується, або основний, форми.

Mine - присвійний займенник-іменник абсолютної форми.

Переклад обох слів - моє / моя / мої / мій

до змісту ↑

Порівняння

Насправді, щоб зрозуміти різницю в їх вживанні, досить уважніше подивитися на дані вище визначення. Що має на увазі під собою приєднується форма? Те, що це займенник вимагає до себе ще одного слова, а саме іменника, належність якого воно і позначає. Чому займенник-прикметник? Тому що саме в цій функції вони виступають для іменника: it is my book - це моя книга. "Моя" (my) в цьому реченні виконує функцію визначення для слова "книга".

І зверніть увагу на те, що займенники приєднується форми завжди виступають в такій зв'язці: спершу займенник, відразу за ним - іменник. Для посилення акценту на приналежності допустимо між ними вставляти слово own (власний): it is my own book - це моя власна книга.

Відповідно, абсолютна форма - форма, яка не вимагає ніяких доповнень, що не терпить поруч із собою нікого і нічого.Щоб впоратися зі своїми обов'язками в поодинці, таке займенник грає роль іменника: that bycicle is mine - той велосипед - мій. "Мій" тут поводиться як цілком самостійне слово. Mine може виконувати функції як підлягає, так і доповнення або іменної частини присудка.

до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. My - присвійний займенник приєднується форми, тоді як mine - абсолютної.
  2. My вживається строго разом з іменником, приналежність якого це слово визначає, причому займенник в зв'язці стоїть на першому місці. Слово own між my і іменником підсилює акцент приналежності.
  3. Mine виступає як іменник і не вимагає собі пари.