Різниця між мультиваркою і мультіповаром

Різниця між мультиваркою і мультіповаром

Кожній жінці хочеться реалізувати себе в ролі прекрасної дружини і мами. При цьому грузнути в побутових проблемах і домашніх турботах не хочеться нікому. Але за волею долі саме вони забирають більшу кількість часу. Але ж, крім сім'ї, ще й про кар'єру подумати потрібно! Але виробники побутової техніки врахували численні побажання господинь і порадували їх електричним помічником - мультиваркою. У багатьох будинках вже коштує це диво техніки і радує своїх господарів смачно приготовленої їжею.

Крім визначення мультиварки, на сайтах виробників і численних форумах все частіше з'являється термін "мультіповар". Багато хто задається питанням: це друга назва мультиварки або принципово інший пристрій? І якщо так, то чим мультиварка відрізняється від мультіповара?

Зміст статті

  • Визначення
  • Порівняння
  • Висновки Topinfoweb.com. ru

Визначення

Мультиварка - багатофункціональний пристрій з великою кількістю опцій, здатне приготувати різні страви в автоматичному режимі.

Мультіповар - функція в мультиварці, яка дозволяє коригувати температурний режим вручну, тим самим задаючи свої "авторські" параметри для приготування їжі.

до змісту ↑

Порівняння

У стандартній мультиварці спочатку закладено кілька режимів: найчастіше це "випічка", "плов", "страви на пару", "гасіння" і "молочна каша", "жарка" і "суп" .У кожній окремо взятій мультиварки може бути різна кількість заданих програм, все залежить від виробника і ціни приладу. При цьому, використовуючи одну опцію, можна приготувати масу різних блюд (наприклад, режим "гречка" розрахований і на інші крупи).

Рисоварка TRISTAR RK-6114

Функція "Мультіповар", яка в мультиварці з'явилася порівняно недавно, ще більше розширила спектр виконуваних завдань цього пристрою. Мультіповар - це широкий діапазон температурних режимів для ще більшого різноманіття приготованих страв. З цією функцією вам під силу буде адаптувати практично будь-який рецепт під вашу мультиварку.

Природно, наявність настільки корисної функції істотно відбилося на вартості самої мультиварки. Середня ціна такого пристрою - в межах 8 тисяч рублів. За недорогу мультиварку зі стандартним набором опцій потрібно буде заплатити рази в два менше.

до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. Мультіповар - це не окремий прилад, а дуже корисна функція в мультиварці, яка дозволяє вручну змінювати температуру приготування. Таким чином під мультиварку можна адаптувати практично будь-який рецепт.
  2. Мультиварки з опцією "Мультіповар" коштують дорожче пристроїв, в яких така функція відсутня.