Різниця між сумішшю Нан і сумішшю Нестожен

Різниця між сумішшю Нан і сумішшю Нестожен

Грудне молоко - найкраща їжа для новонародженої дитини. Але іноді трапляються такі життєві ситуації, коли грудне вигодовування по ряду причин неможливо. У такому випадку батьки малюка звертаються за допомогою до штучним сумішам, властивості яких завдяки сучасним технологіям максимально наближені до властивостей грудного молока.

На ринку дитячого харчування представлена ​​величезна кількість самих різних сумішей. Великою популярністю серед цього розмаїття користується продукція швейцарської компанії Nestle, а саме: суміші Нан (Nan) і Нестожен (Nestogen). Незважаючи на практично абсолютну схожість за своїм складом, Нан і Нестожен мають кілька відмінностей.

Зміст статті

  • Визначення
  • Порівняння
  • Висновки Topinfoweb.com. ru

Визначення

Дитяча молочна суміш - штучний замінник грудного молока, призначений для годування дітей починаючи з самого народження.

до змісту ↑

Порівняння

Нан - суміш, яка відноситься до високоадаптованими. Нестожен - частково адаптована суміш: до її складу входять білки, на розщеплення яких витрачається більше часу. Отже, суміш Нестожен перетравлюється довше, ніж Нан.

Що стосується співвідношення казеїну і сироваткового білка, то останній переважає в суміші Нан. Нестожен - суміш, в складі якої більше казеїну.

І Нан, і Нестожен мають в своєму складі пребіотики. Тільки в суміші Нан пребіотики представлені біфідо-і лактобактеріями, а в суміші Нестожен це харчові волокна (галактоолігосахариді).

Є різниця і в упаковці. Нан продається в бляшаних банках ємністю 400 мл і 800 мл. Нестожен упакований в картонні коробки по 350 г і 700 г.

В лінійці Нан кілька найменувань: звичайний, безлактозний, гіпоалергенний, кисломолочний, преміум, Pre-Нан. Нестожен представлений лише двома видами: звичайний і Нестожен Щасливих снів.

Нестожен солодший і густий, ніж Нан.

Нан в середньому в півтора рази дорожче, ніж Нестожен.

до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. Нан - Високоадаптована, а Нестожен - частково адаптована суміш.
  2. В суміші Нан більше сироваткового білка, в суміші Нестожен - казеїну.
  3. Нан збагачений біфідо-і лактобактеріями, Нестожен - харчовими волокнами.
  4. Нан розфасований в бляшані банки ємністю 400 мл і 800 мл, Нестожен - в картонні коробки по 350 г і 700 г.
  5. Існує кілька видів суміші Нан, Нестожен не відрізняється такою різноманітністю.
  6. Нестожен солодше і гущі, він довше перетравлюється.
  7. Ціна на суміш Нан значно вище, ніж на суміш Нестожен.