Відмінність хутра норки від хутра бобра

Відмінність хутра норки від хутра бобра

Вважається, що хутро бобра дешевше норки. Тому недобросовісні продавці часто намагаються видати його за хутро норки і, відповідно, реалізувати за більшою ціною. Щоб не потрапити в халепу і не купити не ту шубу, необхідно знати, як відрізнити хутро норки від хутра бобра.

Зміст статті

  • Визначення
  • Відмінність
  • Висновки Topinfoweb.com. ru

Визначення

Хутро норки привертає увагу своєю гладкістю. Він блискучий і невисокий. У нього густий підшерсток і груба ость однакової довжини. Хутро норки має однорідний темно-коричнево-бурий окрас. Звірятко відмінно відчуває себе на суші і в воді. З цієї причини хутро норки володіє відмінними водовідштовхувальними властивостями. Він зносостійкий, практичний і елегантний. Нірку розводять в Росії, Північній Америці, скандинавських країнах. Від того відрізняється і якість хутра. Найцінніший - північноамериканський, що нагадує на дотик оксамит.

Хутро норки

Хутро бобра м'який і пухнастий. Завдяки підшерстям-пусі він дуже теплий. Якістю шкарпетки хутро бобра випереджає нірку. Шуба з цього звіра не боїться вологи, під мокрим снігом стає пухнасті. Щипати хутро бобра найбільш цінний. Зазвичай шубку шиють з цільних пластин квадратної форми. На них чітко видніється хребет. Ворс рівномірний і щільний.

Хутро бобра до змісту ↑

Відмінність

В першу чергу зверніть увагу на геометрію і розмір шкурок. У бобра вони більше, мають форму квадрата. Шкурка норок нагадує витягнутий прямокутник. Навіть якщо річ вже зшита, форму шкурок визначити не важко.

Про походження хутра скаже товщина міздрі. У норки даний параметр становить 1 - 1, 5 мм, у бобра - 1, 5 - 2, 5 мм. Останній має більш довгий ворс - до 15 мм, норка - до 10 мм.

Натуральний або слабо тонований хутро бобра відрізняється широким темним хребтом, живіт і боки зазвичай світліше. Позбутися від цього контрасту неможливо навіть після знебарвлення хутра. На відміну від хутра бобра колір норки вельми рівномірний.

стрижена бобра видає колючий міздря. Якщо її товщина навіть після обробки складає 1 мм і більше, можна бути впевненим, що перед вами хутро бобра, а не норки. Найчастіше хутро бобра стрижеться, що значно дешевше общіпиванія. Так як шкурка норки спочатку дорога, то її обробляють за дорожчою технології - общіпиванія. У пусі залишилися "пеньки" остьових волосинок? Перед вами хутро бобра.

При дуже добрий обробіток хутро бобра складно відрізнити від норки. Та й за ціною такі шкурки вийдуть дорожче і зрівняються з норкою. Не забудьте запитати у продавця документи на товар, включаючи сертифікат відповідності. Можливо, ці документи допоможуть дізнатися, справжня перед вами норка або стрижене бобер.

до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. Розмір шкурок бобра більше. Шкурка норки має витягнуту прямокутну форму, бобра - квадратну;
  2. Міздря в хутрі бобра товщі і вона колюча, а ворсинки - довше. Хутро норки м'який і гладкий;
  3. Хутро бобра має широкий темний хребет, хутро норки - рівномірний забарвлення;
  4. Хутро бобра обробляється технологією стрижки (залишаються "пеньки"), норки - общіпиванія.