Різниця між Мезим і панкреатин

Різниця між Мезим і панкреатин

Порушення травлення вважається однією з найбільш важливих проблем в сучасному світі. Саме тому сьогодні випускається чимало препаратів, які відновлюють дефіцит ферментів в шлунку і в кишечнику.

Зміст статті

  • Визначення
  • Порівняння
  • Висновки Topinfoweb.com. ru

Визначення

Панкреатин відноситься до травних ферментних засобів, які представляють собою екстракт вмісту підшлункової залози. До його складу входять панкреатичні ферменти протеаза, ліпаза, амілаза, які беруть участь в процесі перетравлювання жирів, білків і вуглеводів. Застосовується Панкреатин при захворюваннях шлунково-кишкового тракту або ж при погрішності в харчуванні, він дозволяє компенсувати недостатню активність власних ферментів організму, а крім того, значно покращує процес травлення. Випускається Панкреатин під різними торговими назвами, в число яких входить і Мезим.

Панкреатин

Мезим - це травне ферментное засіб, заповнюють в організмі дефіцит ферментів підшлункової залози. Крім того, він надає амілолітичну, протеолітичну і липолитическое дію. До складу препарату входять панкреатичні ферменти, такі як трипсин, хімотрипсин, ліпаза і альфа-амілаза. Препарат відповідає за поліпшення функціонального стану шлунково-кишкового тракту, а також нормалізує процеси травлення.Мезим-форте є одним з найбільш популярних препаратів, призначених для лікування шлунково-кишкового тракту. Це один з численних аналогів панкреатин, він відноситься до розряду травних ферментів.

Мезим до змісту ↑

Порівняння

Обидва ці препарати містять активну речовину панкреатин, але в різних дозуваннях. Найбільша кількість ферменту міститься в Мезим, тому він використовується в більш важких випадках. Препарат має конкретну дозування і застосовується в якості ферментного кошти в залежності від тяжкості захворювання. Панкреатин містить меншу кількість активної речовини (яке не підлягає обов'язковій дозуванні), його призначають при легких порушеннях травлення.

до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. Панкреатин - це ферментний препарат, який використовується для поліпшення роботи системи травлення. Мезим - аналог панкреатин.
  2. Панкреатин містить в собі ферменти (амілазу, протеазу, трипсин, хімотрипсин) у вільному дозуванні. У Мезим кількість активних речовин строго враховано.
  3. Панкреатин - дешевий препарат, Мезим коштує трохи дорожче.