Різниця між мезотерапией і біоревіталізація

Різниця між мезотерапией і біоревіталізація

Сьогодні з'явилося дуже багато найрізноманітніших процедур для омолодження шкіри, саме тому багато часто плутають мезотерапию і биоревитализацию. Насправді - це дві абсолютно різні процедури, але обидві спрямовані на надання молодості шкіри за допомогою підшкірних ін'єкцій. Сьогодні ми спробуємо розібратися, в чому ж полягає різниця між цими двома процедурами.

Мезотерапія - одна з найбільш ефективних методик догляду за тілом та обличчям, спрямована на усунення косметичних недоліків. Вона полягає в ін'єкційному введенні спеціальних лікарських препаратів в певну зону і забезпечує їх максимальну концентрацію в проблемному місці. При мезотерапії лікарські речовини вводяться безпосередньо в патологічний осередок мікроскопічними дозами, при цьому обколювати лікувальним коктейлем можна будь-яку область тіла. Лікарські препарати в цьому випадку вводяться в середній шар шкірного покриву, тим самим надаючи шкірі більше свіжості і пружності, сповільнюючи процес старіння. Процедура не викликає алергічних реакцій, вона абсолютно безпечна для здоров'я і на сьогоднішній день є одним з ефективних і прогресивних способів омолодження шкіри.Мезотерапія передбачає проходження спеціального курсу процедур і подальшого відвідування косметологічної клініки для досягнення бажаного результату. На відміну від биоревитализации вона передбачає введення під шкіру своєрідною суміші з лікарських засобів і входить в нього не тільки гіалуронова кислота.

Биоревитализация - це ін'єкційне введення в тканини шкіри розчину гіалуронової кислоти, тому така процедура рекомендується жінкам вже з 30 років при появі перших ознак старіння шкіри. Вона дозволяє в короткі терміни досягти значного омолодження шкіри, декольте, шиї та обличчя. Біоревіталізація може допомогти і при пошкодженнях шкіри, які виникають при швидкій втраті ваги або після пластичних операцій. Процедура може проходити в кілька етапів або за один раз, все залежить від того, який результат влаштує клієнта. Так само, як і мезотерапія, біоревіталізація абсолютно безпечна для пацієнта, вона не викликає алергічних реакцій і використовується як ефективний засіб для запобігання старіння шкіри.

Виходячи з вищесказаного, можна зробити висновок, що мезотерапія і біоревіталізація - це два прогресивних методу боротьби зі старінням шкіри, вони обидва полягають в ін'єкційному введенні в шкіру продуктів гіалуронової кислоти. При цьому обидві вони абсолютно безпечні для пацієнта, не викликають алергічних реакцій і дають стійкий омолоджуючий ефект.

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. Мезотерапія - це курс процедур, спрямованих на омолодження шкіри. Біоревіталізація може бути одноразовою.
  2. Мезотерапія передбачає введення під шкіру цілого коктейлю з лікарських засобів, при биоревитализации вводяться тільки препарати гіалуронової кислоти.
  3. При мезотерапії лікарські речовини вводяться в певну проблемну зону, при біоревіталізації ін'єкції проводяться точково на певній відстані один від одного.