Різниця між mastercard і Maestro

Різниця між Mastercard і Maestro

Безготівкові розрахунки так міцно увійшли в життя сучасної людини, що без них неможливо уявити сучасну торгівлю. Такі популярні торгові марки, як Mastercard і Maestro періодично плутають між собою. Начебто, так називають картки для безготівкових розрахунків, але чи так це насправді? Чи є між ними різниця і наскільки вона значна?

Зміст статті

  • Визначення
  • Порівняння
  • Висновки Topinfoweb.com. ru

Визначення

Mastercard - міжнародна система безготівкових платежів, штаб-квартира якої розташовується в США, а оборот в абсолютному вираженні лише за 2012 рік склав близько 7 трильйонів 391 мільярд доларів США. Вона представлена ​​такими торговими марками, як MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro, Mondex і Cirrus, які працюють більш ніж в 210 країнах світу.

Maestro - сервіс корпорації MasterCard, реалізований у вигляді багатонаціональних дебетових карт. Вони мають урізаними функціями і, як правило, призначені тільки для розрахунків на касових вузлах магазинів. Зовнішній вигляд картки віддається на відкуп компанії-емітенту, тому він, як правило, спрощений, а сам продукт видається на безоплатній основі.

до змісту ↑

Порівняння

Таким чином, представлені назви всього лише позначають різні рівні одного бренду. Так, MasterCard - це гігантська корпорація, представлена ​​в сотнях країн світу, а Maestro - один з її найпопулярніших сервісів.При цьому головна компанія з'явилася в 1966 році, задовго до епохи віртуальних платежів. Її популярний сервіс дебетових карт утворився в 1990 і спочатку був націлений на завоювання цього ринку. Решта відмінностей - логотип, дизайн, наявність ембоссінга і способи авторизації носять суто технічний характер.

до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. Сутність. MasterCard - це міжнародна платіжна система, а Maestro - один з її сервісів.
  2. Освіта. Якщо компанія MasterCard з'явилася в 1966-му році, то її сервіс карт Maestro - лише в 1990-му.
  3. Логотип. Фірмовий знак MasterCard і Maestro, незважаючи на схожі риси, відрізняються між собою.
  4. Авторизація. Для проведення операцій по Maestro потрібно онлайн авторизація, по інших сервісів MasterCard можливо голосова та оффлайн-авторизація.