Різниця між маранту і сникерсамі

Різниця між маранту і сникерсамі

Спортивна тематика в останні кілька років активно диктує тенденції. Втомившись від красивих і креативних, але незручних речей і аксесуарів, модниці тепер вибирають поєднання комфорту, функціональності і стилю. І найяскравішим цьому підтвердженням слугують популярні маранти і снікерси. Обидві ці моделі полюбилися жінкам, і тепер уже неможливо уявити без них повсякденні образи. Але от невдача: мало хто знає, чим відрізняються маранти від снікерсів. А різниця між ними суттєва, її потрібно враховувати.

Зміст статті

  • Визначення
  • Порівняння
  • Таблиця

Визначення

Снікерс - це вид взуття, що поєднує в дизайні риси кросівок і кедів (фото). Вони мають гумову підошву, досить високі (закінчуються в районі щиколотки) і комфортні в носінні. Завдяки зручності, універсальності і самобутнього зовнішнім виглядом снікерси стали невід'ємною частиною субкультурних молодіжних образів (хіп-хоп, реп, панк, хардкор) і комплектів вуличного стилю.

Снікерс

Маранти - відносна новинка в світі взуття. Вони являють собою трансформований варіант снікерсів і мають танкетку середньої висоти. Назву свою взуття отримала по бренду-виробнику Isabel Marant.

Маранти

Як не дивно, обидві моделі взуття, хоча і виглядають по-спортивному, не призначені для занять і тренувань.Це повсякденні предмети аксесуарного гардероба.

до змісту ↑

Порівняння

Головна відмінність маранту від снікерсів пов'язано з їх конструктивними особливостями, точніше кажучи, з наявністю танкетки у перших. Обидві моделі майже однаково зручні, але тільки маранти додають зростання і виглядають менш зухвало.

Цікавим відмінністю вважаються і характерні для кожного з двох варіантів взуття застібки. Снікерси, як правило, мають шнурки. Традиційною застібкою маранту служать липучки. Наступним помітним навіть візуально відмінністю є язички. У снікерсів вони майже повністю ховаються за шнурівкою, так як виконані з того ж матеріалу, що і інші частини верху взуття. У маранту язички, навпаки, об'ємні, часто стирчать, можуть мати інший колір і виступати в ролі акценту.

Снікерс полюбилися представникам різних субкультурних течій за їх зручність і нарочито недбалий зовнішній вигляд. Маранти, в свою чергу, кілька витонченіше виглядають на жіночій ніжці. Вони стали невід'ємною частиною комплектів у вуличному стилі, спорт шик, кежуал.

до змісту ↑

Таблиця

Подивимося ще раз, в чому різниця між маранту і сникерсамі.

Снікерс Маранти
Вид взуття Різновид снікерсів
На плоскій підошві Мають танкетку середньої висоти
Язички не виділяються Мають виділяються об'ємні язички
зашнуровує Застібаються на липучки