Різниця між чоловічими і жіночими брюками

Різниця між чоловічими і жіночими брюками

Іноді буває незрозуміло, для людей якої статі пошиті сподобалися штани. Тут відразу слід зазначити, що сучасна швейна індустрія пропонує досить багато моделей, які можуть сміливо носити як чоловіки, так і жінки. Проте класичні зразки таких предметів одягу мають ознаки, що дозволяють визначити їх правильне призначення.

Зміст статті

  • Зразки брюк
  • Порівняння

Зразки брюк

Для початку згадаємо, як виглядають типові вироби такого роду. Ось варіант чоловічих брюк:

Чоловічі штани

А це модель брюк для жінок:

Жіночі брюки до змісту ↑

Порівняння

Перш за все назвемо ознаки, що дозволяють у багатьох випадках розібратися в який нас питанні. Так, відмінність чоловічих брюк від жіночих часто складається в розташуванні гудзиків. На всіх предметах одягу для чоловіків їх прийнято пришивати на праву сторону, для жінок - на ліву. Те ж, відповідно, відноситься і до штанів.

В чоловічих моделях, взагалі, на протязі всієї ширінки можуть перебувати виключно гудзики або кнопки, а не блискавка. У той же час в жіночих брюках цей фрагмент вироби найчастіше містить саме блискавку, а застібка тільки на гудзики зустрічається досить рідко. До того ж ширінька у жіночих брюк зазвичай коротше.

Наступний пункт - кількість петель для ременя.Їх має бути багато, що не менше семи, на виробах для сильної статі - так ремінь краще утримує брюки на достатньо прямій чоловічій талії. У свою чергу, на жіночій фігурі з плавними вигинами штани самі по собі сидять краще, і в такому випадку можна обійтися меншою кількістю шлевок. Зазвичай на брюках для жінок їх п'ять.

Всі перераховані моменти є досить загальними, і в цьому плані є багато винятків. Проте існує один найяскравіший, практично безпомилковий, відмітна ознака. Це особливості крою конкретного виробу.

У чому різниця між чоловічими та жіночими брюками в цьому відношенні? У тому, що верх складеної по швах чоловічої моделі з боків виглядає більш прямим порівняно з жіночими брюками. У останніх бічний контур зігнутий крутіше, у формі півмісяця. Такий вигин передбачений для того, щоб штани ідеально сиділи на об'ємних жіночих сідницях.