Різниця між сорокою і вороною

Різниця між сорокою і вороною

Сороки-ворони, Варя кашку і годують дітей, об'єднані в єдине істота завдяки дитячій пісеньці, насправді є представниками різних видів і навіть пологів птахів.

Зміст статті

  • Визначення
  • Порівняння
  • Висновки Topinfoweb.com. ru

Визначення

Сорока - це вид птахів, що належать до роду Сорок сімейства Вранова.

Ворона - це вид птахів, що належать до роду Ворон сімейства Вранова.

до змісту ↑

Порівняння

Сороки широко поширені в Євразії, в Північній Африці і в західній частині Північної Америки. Чорні ворони, як один з найбільш характерних видів роду Ворон, поширені лише на території Євразії.

Сороки виділяються серед птахів своїм оперенням - у них чорні з синьо-зеленим відливом голова, шия, груди і спина, а живіт і плечі крил мають сніжно-біле забарвлення. Середина крила, дзьоб, лапи і довгий хвіст мають чорно-зелений колір. Кінці крил - виключно білі.

Так само як і сороки, ворони знамениті своїм оперенням. Це чорний, блискучий колір пір'я, з чарівним зеленим, синюватим або фіолетовим відливом. На додачу птах володіє чорним забарвленням дзьоба і лап, втім, як і сорока.

Сорока

У сорок статевої диморфізм практично не виражений, самці лише трохи більші за самок. Вага середнього самця дорівнює 230 грамам, самки - 203 грами. При загальній довжині тіла близько 51 см розмах крил тварини досягає 90 см.

Статевий диморфізм ворон також проявляється лише в розмірах. Самки цих представників сімейства Вранова трохи менше, ніж самці. Середня довжина тіла дорослої тварини дорівнює 50 см, а середня вага - 300 грамам.

За земної поверхні сороки пересуваються стрибками або характерною для всіх воронових аристократично-гордою ходою. Політ птиці планує хвилеподібний, при цьому вона особливо вміло маневрує між гілок дерев.

Чорна ворона

Сорока має характерний, ні з чим не порівнянним скрекотом, може імітувати голоси інших тварин. Сороки всеїдні, оседли, формують довгострокові пари і вважаються одними з найбільш інтелектуальних птахів.

Ворони спілкуються між собою, видаючи характерне каркання. Всеїдні, але вважають за краще падаль. При сприятливих умовах формують пару на все життя і відрізняються розвиненим інтелектом.

до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. Обидва види птахів належать до різних родів одного сімейства.
  2. Сороки мають більш широке поширення, ніж чорні ворони.
  3. Ворони трохи крупніше, ніж сороки.
  4. Обидва види птахів мають характерне забарвлення.
  5. Птахи відрізняються "фірмовими" звуками, які вони видають.