Різниця між лосьйоном і молочком

Різниця між лосьйоном і молочком

На сьогоднішній день вибір засобів, що використовуються для догляду за шкірою, просто вражає уяву. У зв'язку з цим представниці прекрасної статі нерідко задаються питанням, якому з них віддати перевагу. Такі популярні в повсякденному житті косметичні засоби, як лосьйон і молочко, використовуються для зволоження і очищення шкіри. Але чи існують між ними якісь принципові відмінності? Розглянемо докладніше.

Зміст статті

  • Визначення
  • Порівняння
  • Висновки Topinfoweb.com. ru

Визначення

Лосьйон - гігієнічний косметичний засіб для догляду за шкірою, що представляє собою водно-спиртовий розчин актівнодействующіх і інших речовин. Використовується для очищення і зволоження.

Молочко - емульсія, що складається з двох рідких фаз (емульсійних восків і водної фази), одна з яких розчинена в інший у формі дрібних частинок. Використовується переважно для очищення шкіри.

до змісту ↑

Порівняння

Як лосьйон, так і молочко служать для щоденного догляду за шкірою обличчя і тіла. По дії і складом ці кошти дуже схожі між собою. Але на відміну від молочка, лосьйон має легку текстуру і вважається менш жирним засобом, що не забиває пори. Він істотно освіжає і пом'якшує шкіру, вирівнює її рельєф і колір. Будучи субстанцією з рідшою консистенцією, лосьйон служить ще і відмінним зволожуючим засобом.

Дія ж молочка направлено в першу чергу на очищення шкірних покривів від макіяжу і різних забруднень. Воно також надає пом'якшувальний і охолоджуючий ефект. Консистенція молочка є щось середнє між лосьйоном і кремом. Будучи досить жирної субстанцією, воно може забивати пори і бути кілька "важкуватим" для шкіри. Тому після застосування даного засобу рекомендується скористатися косметичним лосьйоном, що стане завершальним етапом очищення і зволоження шкірних покривів.

Таким чином, для щоденного догляду за шкірою лосьйон і молочко рекомендується використовувати в комплексі. Молочко ефективно видалить макіяж і забруднення, а лосьйон очистить пори і зволожить шкірні покриви.

до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. Лосьйон володіє більш рідкою консистенцією, ніж молочко.
  2. Молочко використовується переважно для очищення шкіри, тоді як дія лосьйону направлено і на очищення, і на зволоження.
  3. На відміну від лосьйону, молочко є більш жирним засобом, здатним забивати пори.
  4. Лосьйон сприяє вирівнюванню кольору і рельєфу шкіри, чого не скажеш про молочку.
  5. Молочко вимагає змивання, завдяки чому його рекомендується використовувати в комплексі з іншими засобами для догляду за шкірою (в тому числі і з лосьйоном). Лосьйон ж не має на увазі комплексного застосування.