Різниця між лосьйоном і кремом

Різниця між лосьйоном і кремом

Лосьйони і зволожуючі креми є популярними засобами в боротьбі за красу і здоровий вигляд шкіри. Основними їх функціями є не тільки зволоження і відновлення шкірних покривів, але також їх омолодження та лікування. Але чи можна назвати лосьйон кремом або ж це абсолютно різні за своїм складом кошти? Вивчимо це питання досконально.

Зміст статті

  • Визначення
  • Порівняння
  • Висновки Topinfoweb.com. ru

Визначення

Лосьйон - косметичний водно-спиртової розчин різноманітних активно діючих і інших речовин, призначений для догляду за шкірою.

Крем - косметичний засіб для догляду за шкірою, створене на жировій основі з додаванням лікувальних речовин, масел і вітамінів.

до змісту ↑

Порівняння

Лосьйони відрізняються від кремів за своєю консистенцією і властивостями. Вони завжди легше для шкіри і значно менш жирні за рахунок вмісту спирту в своїй основі. Крем ж - більш масляниста і щільне засіб. Він вбирається трохи довше, тоді як лосьйон засвоюється шкірою швидше. За своєю суттю лосьйон є різновидом крему з рідшою консистенцією. В його основі багато води і порівняно невелика частина масла. Даний засіб не закупорює пори, завдяки чому показано для людей з акне. Лосьйон освіжає і пом'якшує шкіру, надає охолоджуючий ефект, не залишає відчуття липкості і жирності. Деякі з лосьйонів розроблені спеціально для зменшення гідратації шкіри (насичення клітин водою) і вмісту в ній жиру.

Креми мають набагато більш густою консистенцією. Основний їх функцією є зволоження шкіри і харчування її маслами. У кремах найчастіше містяться компоненти, що зменшують імовірність появи зморшок, що допомагають в боротьбі з зароджуються акне і т. Д. Для людей з сухим типом шкіри розробляються спеціальні лікарські засоби-зволожувачі, що борються з цією недугою.

до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. Лосьйон легше для шкіри і значно менш жирний, ніж крем.
  2. Лосьйон має більш рідку консистенцію, крем - щільне масляниста засіб.
  3. Лосьйон не закупорює пори, надає пом'якшувальний і освіжаючий ефект. Основна функція крему - зволоження шкіри.
  4. Лосьйон швидше засвоюється шкірою.
  5. Деякі з лосьйонів розроблені спеціально для зменшення гідратації шкіри (насичення клітин водою) і вмісту в ній жиру. Крем, навпаки, сприяє гідратації і живить шкіру маслами.