Різниця між легінсами і лосинами

Різниця між легінсами і лосинами

Як би не була навіжена і примхлива мода, в ній завжди присутній елемент практичності. Серед предметів одягу, які можуть виглядати досить екстравагантно і в той же час залишаються зручними в повсякденному гардеробі - лосини і легінси, прекрасно поєднуються з будь-яким молодіжним стилем.

Лосини увійшли в моду в середині 80-х, але відкриттям минулого століття їх можна назвати з великою натяжкою. Цей вид щільно облягає жіночого одягу з еластичних, які повторюють форму тіла матеріалів, має свою історію. Правда, спочатку лосини призначалися виключно для чоловіків.

Вони з'явилися в XVIII столітті, замінивши традиційні панталони в костюмі європейської аристократичної знаті. Їх шили спеціально для верхової їзди, використовуючи тонко вироблену лосину і оленячу шкіру, пізніше - замшу і лайку. Назва "лосини" етимологічно пов'язане з матеріалом, який використовувався для щільно сидить і при цьому не сковує рухів предмета чоловічого гардероба. Дуже скоро він перетворився в обов'язкову частину парадного костюма, а лосини з більш простих і доступних матеріалів стали елементом військового обмундирування. Пізніше штани надовго витіснили цей вид одягу.

Як жіночої приналежності лосини стали популярні вже в наш час. До складу тканини для їх пошиття входять волокна лайкри - штучної шкіри, або спандекса.Це надає виробу еластичність і дозволяє вигідно підкреслити достоїнства фігури. У поєднанні з правильно підібраною верхньою частиною одягу лосини підходять для будь-якого випадку: від прогулянок і занять спортом до ділової зустрічі і вечірнього виходу.

Чоловічі спортивні лосини

Лосини випускають і для чоловіків. Вони зручні для занять в тренажерному залі, ранкових пробіжок, використовуються в якості нижньої білизни в холодну пору року. Спеціальні моделі чоловічих лосин випускають для дайверів - аматорів глибоких занурень з аквалангом. Звичайно, це спеціальний спортивний одяг, але, по суті, - теж лосини.

Міцно утвердившись в сучасному жіночому гардеробі, лосини придбали кілька різновидів. Одна з них - легінси , виключно жіночий одяг, яка успадкувала від лосин зручну форму і різноманітність колірного виконання. Для пошиття футболок використовують більш щільні матеріали: трикотаж, штучну і натуральну шкіру, тонкі джинсові тканини. Їх прикрашають принтами, декорують збірками, доповнюють блискавками і комбінованими вставками. Легінси можуть виглядати як вузькі укорочені брюки або закривати ноги до щиколоток - все залежить від моделі та її сполучуваності з іншими елементами одягу.

Деякі моделі футболок відрізняються від лосин тільки щільністю тканини, зберігаючи традиційний для цього виду одягу крій і стандартну довжину.

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. Лосини виконуються з тонкого синтетичного матеріалу і нагадують щільні колготки. Для футболок можуть використовуватися натуральні бавовняні тканини, штучна шкіра, стрейч і інші матеріали, здатні підкреслити форму і пропорції тіла.
  2. Лосини не відрізняються різноманітністю крою. Легінси представлені різними моделями з використанням додаткових декоративних елементів в крої і обробці вироби.
  3. Лосини випускають для жінок і чоловіків як зручний вид спортивного одягу, призначеної для спортивних тренувань і відпочинку. Легінси - предмет тільки жіночого гардеробу.