Різниця між ламінуванням і глазурування

Різниця між ламінуванням і глазурування

Красиві і доглянуті волосся - мрія багатьох дівчат. Але часте фарбування, випрямлення праскою, сушка феном та інші негативні фактори призводять до погіршення їх стану та зовнішнього вигляду. Пасма стають ламкими, січеться і втрачають свій здоровий блиск. Нові технології і прогрес подарували процедури відновлення, що дозволяють повернути життя ушкодженим волоссям. Наприклад, ламінування і глазурування. Обидві техніки мають спільну мету - поліпшити зовнішній вигляд ослаблених пасом. Тоді в чому різниця між ламінуванням і глазурування? Постараємося розібратися.

Зміст статті

  • Визначення
  • Порівняння
  • Таблиця

Визначення

Ламінування - обволікання кожного волоска живильної захисною плівкою. За своєю структурою будь-якої волосся - лускатий, але після процедури лусочки закриваються. Таким чином локони розгладжуються, набувають здоровий блиск і силу. В якості діючої речовини використовується безбарвний барвник з натуральним складом. Засіб розподіляється по всій структурі волоса, живить і заповнює наявні мікропошкодження. Зневоднені посічені кінчики заповнюють брак поживних речовин і вологи.

Глазурування - це вид ламінування. Тільки волосся обробляються вже іншою речовиною - глазур'ю з керамідів. Крім оздоровлення, глазурування відтіняє волосся, надає блиск і здоровий вигляд.

до змісту ↑

Порівняння

Хоча обидві процедури мають багато спільного, все-таки відміну ламінування від глазурування має велике значення.

Діюча речовина

Склад засобів, які використовуються в обох методиках, повністю натуральний, але компоненти різні. Для ламінування застосовується барвник з паростками пшениці, соком ромашки, хмелем, фітоекстракту, маслами з виноградних кісточок і багатьох інших рослин.

Основа складу для глазурування - кераміди. Це ненасичені жирні кислоти, які захищають пасма від зовнішнього впливу.

Тонуюча здатність

Головне, чим відрізняється ламінування від глазурування, це здатність останнього методу змінювати відтінок волосся - освітлювати або додавати контрастності. При ламінуванні використовуються лише безбарвні компоненти.

Нанесення на волосся

Глазур за замовчуванням наносять на кінчики пасом (якщо тільки клієнт не побажає повний розподіл по всій довжині). Це дозволяє запобігти розшарування структури волосяного стрижня і оживити "мертві" локони. Засіб для ламінування завжди завдають на всю довжину. Ще один істотний плюс глазурування - потовщення волосся і візуальне надання обсягу.

Термін збереження результату і ціна процедур

Ламінування зберігається до трьох місяців, в залежності від акуратності, частоти миття і сушки пасом феном. Глазурування тримається зовсім недовго. Після двох тижнів покриття змивається, і процедуру можна повторювати знову. Але цей невеликий недолік переважує низька вартість глазурування в порівнянні з альтернативною процедурою, так як витрачається мала кількість чинного кошти.

Обидві процедури спрямовані на оздоровлення і харчування волосся, але мають безумовні відмінності, які не впливають на якість. Кожна дівчина може вибрати відповідну саме їй техніку, орієнтуючись на ціну, дія, довговічність і інші фактори.

до змісту ↑

Таблиця

Ламінування Глазурування
Безбарвне Забарвлює
В основі складу - фітоекстракти, антиоксиданти і т. Д. В основі складу - кераміди < Без збільшення обсягу
збільшення обсягу Нанесення на всю довжину волосся
Нанесення на кінчики Результат до 3 місяців
Результат до 2 тижнів