Різниця між леді і жінкою

Різниця між леді і жінкою

Існують дами, в присутності яких оточуючі мимоволі підтягуються, пріосанівается, згадують про хороші манери. Тоді як в компанії інших жінок багато особливо не обтяжують себе дотриманням елементарних правил етикету. Причина даного феномена пояснюється в першу чергу поведінкою самої представниці прекрасної статі і її зовнішнім виглядом. У даній статті ми розповімо, чим відрізняється леді від жінки.

Зміст статті

  • Визначення
  • Порівняння

Визначення

Леді

Леді - нарочито ввічливе звернення до представниці слабкої статі в англомовних країнах. Воно підкреслює високий статус жінки в суспільстві, її елегантний вигляд і світські манери. Крім того, дане поняття також має значення аристократичного титулу в інституті британської монархії, який вживається разом з ім'ям. Дивно, але кілька століть назад "леді" в Англії називали Управителька будинку, що володіє рецептом приготування квашеного хліба.

Жінка

Жінка - доросла людина жіночої статі. Є продовжувачкою роду, здатної відтворювати потомство. В цілому ж це звернення стає доречним після вступу дами в шлюб, появи дітей або після досягнення нею середнього віку. До цього ж моменту представницю прекрасної статі прийнято називати дівчиною. Також термін "жінка" може вживатися в значенні гендерної ідентичності.

до змісту ↑

Порівняння

На відміну від абстрактної жінки, леді володіє унікальними властивостями особистості, які не так-то просто придбати. Мова в першу чергу йде про демократичність, тобто вмінні спілкуватися з усіма однаково тепло і доброзичливо. Неважливо, хто звернеться до леді - вельмишановний лорд або вуличний жебрак, вона відповість гідно їм обом. Ще одним важливим моментом є вміння тримати дистанцію. Це зовсім не означає, що леді повинна дивитися на оточуючих, високо задерши носа. Просто вона ніколи не базікає зайвого, щоб не скомпрометувати себе і не потрапити в двозначну ситуацію.

Ще одна відмінність леді від жінки полягає в її манері одягатися і розмовляти. Такі дами мають приємним тембром голосу і вмінням вести бесіду. Тоді як звичайна середньостатистична жінка може розмовляти в громадських місцях надмірно голосно або емоційно, привертаючи до себе загальну увагу. Що ж стосується одягу, то справжня леді підбирає наряд в залежності від часу доби і місця. Тобто вона ніколи не прийде на ранкову зустріч в короткому коктейльній сукні, що б цілком могла зробити звичайна жінка. Стиль леді зазвичай називають "спокійною класикою", він не терпить вульгарних і надто відвертих речей. Настільки улюблені багатьма жінками леопардові принти і напівпрозорі блузки відносяться до розряду табу. Одяг леді відрізняється елегантністю і надає її зовнішності благополуччя і впевненість.

Особливу увагу варто приділити поставі. Спина леді завжди ідеально пряма, плечі розправлені. Це є ознакою власної гідності і відкритості світу. Жінка на вечері в ресторані може незграбно схилитися над тарілкою, вальяжно розвалитися на дивані або покласти лікті на стіл.Леді ж при будь-яких обставинах сидить елегантно, рівно тримаючи спину і не сутулячись. Зовнішній вигляд для неї - не просто візитна картка, а й данина поваги оточуючих. Постати перед суспільством не в формі - значить втратити обличчя. Статус леді має на увазі постійне самовдосконалення і роботу над собою. Така жінка ніколи не опускає руки, не віддається апатії і рухається лише вперед.

Зробити висновок, в чому різниця між леді і жінкою, допоможе порівняльна таблиця:

Леді Жінка
Розмовляє з усіма однаково тепло і доброзичливо Може проявляти грубість та нетактовність по відношенню до інших Стежить за своєю мовою і тембром голосу
часом говорить занадто голосно і емоційно, привертаючи увагу оточуючих Ніколи не базікає зайвого
Буває дуже балакуча і відверта Підбирає наряд в залежності від місця призначення і часу доби < Одягається не завжди доречно
Віддає перевагу спокійний клас ний стиль в одязі Вбираються так, як подобається. Може носити надмірно облягаючі, прозорі і відверті речі
Завжди тримає поставу Часом сутулиться, сидить в непривабливій позі
На людях виглядає виключно бездоганно може з'явитися на людях без косметики та манікюру, виглядати не дуже свіжо і презентабельно
Постійно працює над собою Чи не прагне до самовдосконалення