Різниця між корейцями та китайцями

Різниця між корейцями та китайцями

Багато європейців відзначають, що всі азіати як дві краплі води схожі один на одного. Мало хто з нас зможе відрізнити китайця від японця і, тим більше, корейця. Давайте ж спробуємо розібратися, чим перші відрізняються від останніх.

Зміст статті

  • Визначення
  • Порівняння
  • Висновки Topinfoweb.com. ru

Визначення

Корейці - представники основного населення Корейського півострова.

Китайці - представники основного населення КНР.

до змісту ↑

Порівняння

На відміну від Кореї, Китай є багатонаціональною величезною країною, що значно ускладнює процес диференціації її жителів за зовнішніми ознаками. Проте, вважається, що особи китайців - більш круглі. Корейці ж мають плоскими особами з квадратними високими вилицями. Також вони характеризуються більш світлим відтінком шкіри, ніж китайці. Найчастіше корейці мають хвилястим волоссям, широкими носами і губами.

Звичайно ж, представники даних національностей говорять на різних мовах: корейці - на корейському, китайці - на китайському. Але якщо перший вважається більш протяжним і рясніє голосними звуками, то другий - тоновой з короткими складами.

Як китайці, так і корейці є досить емоційними людьми. Але якщо китайці намагаються привертати увагу співрозмовника гучного промовою, то корейці в процесі розмови торкаються до нього, поплескують по плечу і т.д.

Нерідко китайців називають не дуже доглянутими. Вважається, що вони одягаються досить незграбно - поєднують в наряді абсолютно непоєднувані відтінки і елементи. У них немає особливого прагнення одягатися стильно, виглядати ефектно або хоча б привабливо. Багато жінок не користуються косметикою, а зовнішній вигляд їх шкіри залишає бажати кращого. Корейці ж, навпаки, стежать за собою. Їх вбрання можна сміливо назвати гламурними, а зачіски - стильними і оригінальними. Корейці відрізняються прагненням виділитися, привнести в свій образ щось нове і незвичайне.

до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. Корейці - представники основного населення Корейського півострова. Китайці - представники основного населення КНР.
  2. Особи китайців - більш круглі. Корейці ж мають плоскими особами з квадратними високими вилицями.
  3. Корейці мають більш світлий відтінок шкіри, широкі носи і губи.
  4. Корейська мова відрізняється распевностью і рясніє голосними звуками, китайську мову - тоновий з короткими складами.
  5. Китайці намагаються привертати увагу співрозмовника гучного промовою, корейці ж в процесі розмови торкаються до нього, поплескують по плечу і т. Д.
  6. Китайці часто не володіють чітко вираженим стилем, поєднують в одязі абсолютно непоєднувані елементи і відтінки. Наряди більшості корейців можна сміливо назвати гламурними, а зачіски - стильними і оригінальними.