Різниця між царем і королем

Різниця між царем і королем

В світлі прагматичної орієнтації сучасної влади, кожен, принаймні іноді, задається питанням: "А що якщо нами керував би король?" або "Цікаво, наскільки люди любили царя пару століть назад?" Можна зайти в своїх роздумах ще далі, і спробувати усвідомити собі, чим відрізняється цар від короля.

По-перше, цар - древнє іменування владическом панів і керівників громадських утворень (наприклад, міст), згодом - виключно слов'янський титул вищого порядку, який можна співвіднести з імператором.

Король - правляча королівством особа, монарх. Король управляє королівством, а цар - царством. В даний час на нашій планеті є люди, що носять титул "король" і немає людей, іменованих "царями". У зв'язку з швидким поширенням західної культури термін "король" набагато "популярнішим" терміна "цар", при цьому різні специфічні титули, як емір, шах можуть "для простоти і уніфікації" передаватися на мову перекладу або навіть іменуватися "королями". Але більш часте вживання несе втрату стилістичної експресивності, тому слово "цар" можна вважати більш стилістично експресивним, ніж "король". Природно, подальші відміну в правлінні і культурі королів і царів зумовлено культурними відмінностями країн, які вони представляють, але це не залежить безпосередньо від їх титулу.

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. В давнину керуючі адміністративними утвореннями називалися царями, що не королями.
  2. Король управляє королівством, а цар - царством.
  3. В даний час на Землі немає жодного царя.
  4. Термін "король" більше відомий і поширений, ніж "цар", однак менш експресивний.
  5. Здебільшого "царі" були в православних країнах, а "королі" скоріше в католицьких.