Різниця між кефіром і біокефір

Різниця між кефіром і біокефір

Кавказ знаменитий своїми довгожителями. Можливо, людям, що живуть в Кавказьких горах, відомий секрет справжнього довголіття, і багато в чому він криється в раціоні їх харчування. Важливе місце серед продуктів, які вживають кавказці, займає кефір. Цей кисломолочний продукт дуже корисний для нашого організму, він благотворно впливає на шлунково-кишковий тракт, нервову, серцево-судинну і кісткову системи і обмінні процеси. Кефір можна вживати навіть при індивідуальній непереносимості коров'ячого молока.

Все частіше на вітринах невеликих магазинчиків і великих супермаркетів зустрічається особливий кефір з позначкою "біо". Вважається, що цей кисломолочний продукт ще корисніше звичайного кефіру. Але що дає таку користь біокефір? І якщо між ним і його звичайним побратимом є відмінності, то в чому вони полягають? Про це ми вам і розповімо.

Зміст статті

  • Визначення
  • Порівняння
  • Висновки Topinfoweb.com. ru

Визначення

Кефір - кисломолочний продукт, який робиться з коров'ячого (цільного або знежиреного) молока методом бродіння: спиртового і кисломолочного. Для отримання кінцевого продукту використовуються кефірні "грибки" - корисний союз більше двадцяти компонентів: молочнокислих стрептококів і оцтовокислих бактерій, дріжджів і паличок.

Біокефір (біопродукт кисломолочний, бифидокефир) - вид кефіру, в який додані спеціальні заквасочні препарати прямого внесення: ацидофільні палички, термофільні і мезофільні стрептококи і біфідобактерії.

до змісту ↑

Порівняння

Вся різниця між цими двома видами кефіру полягає в тому, що біокефір містить біфідобактерії. Вони характеризуються стійкістю до дії шлункового соку, тому можуть потрапити в кишечник і зробити благотворний вплив на його середу, а саме - зменшити кількість хвороботворних (патогенних) бактерій і відновити мікрофлору.

Безперечні плюси біфідобактерій:

  • зміцнюють імунітет;
  • борються з дисбактеріозом;
  • регулюють роботу шлунка і кишечника;
  • благотворно впливають на роботу серцево-судинної системи;
  • покращують обмінні процеси.

Важливо: термін придатності біокефіру - не більше ніж 10 днів. Щоб продукт відповідав приставці "біо-", в ньому повинно міститися не менше 106 КУО / г біфідобактерій.

Біокефір дорожче звичайного кефіру.

до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. Біокефір - це вид кефіру, в який додані спеціальні заквасочні препарати прямого внесення, серед яких - біфідобактерії. Завдяки їм він володіє великим лікувальну дію на людський організм.
  2. Ціна на біокефір вище.