Різниця між ягуаром і леопардом

Різниця між ягуаром і леопардом

Невелике завдання: давайте закриємо очі і уявімо собі леопарда. Котяча грація, плями на шкірі, довгий хвіст, потужні лапи - все вірно. А тепер спробуємо уявити ягуара. Невже перед очима все той же леопард? Хм, можливо, причина криється в тому, що ми знаємо недостатньо про ці хижаків, їх відмінностях?

Ягуар - це тварина з наступними типологічними характеристиками:

Клас : ссавці;

Загін : хижі;

Сімейство : котячі;

Рід : пантери;

Вид : ягуар.

У леопарда всі характеристики є ідентичними, крім останньої, в якій мовиться: вид: леопард. По суті, і ягуар, і леопард - це різновиди пантер. Ягуари мешкають в Південній, Центральній і частково Північній Америці. А леопарди зустрічаються в Африці і Азії.

Також у леопарада істотно довше хвіст, він може становити більше метра в довжину. Розмальовку шкури також має свої особливості в кожному випадку: плями на шкурі ягуара зібрані в розетки з центральним плямою, а ось шкура леопарда не має плями в центрі таких розеток. Вважається, що ягуари набагато краще плавають, ніж леопарди. На людини зазвичай нападають леопарди, які старі і / або поранені і не можуть полювати на свою звичну видобуток - тварин.А ось ягуари нападають на людину з метою самооборони. В цілому, і ті і інші роблять це нечасто. Якщо леопарди-самці б'ються за самку, то ягуари майже ніколи не роблять цього, в їх прайдах партнера вибирає самка. Зображення леопарда, як і лева, часто використовується в геральдиці (тобто на гербах), де ягуар не користується популярністю.

Ягуар

Леопард

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. Ягуар і леопард відрізняються ареалами проживання;
  2. Деякі фізіологічні риси обох тварин також різні: наприклад, довжина хвоста і малюнок шкури;
  3. Особливості поведінки ягуарів і леопардів відрізняються, наприклад, ягуари не б'ються за самку в період спарювання;
  4. Леопарди плавають гірше, ніж ягуари.