Різниця між піджаком і жакетом

Різниця між піджаком і жакетом

Розібратися у всьому різноманітті предметів жіночого одягу часом буває зовсім непросто. Здавалося б, практично ідентичні зовні речі мають абсолютно різні назви. Пальто і кардиган, блузка і сорочка, піджак і жакет нарешті ... Питання розмежування цих понять хвилює багатьох сучасних модниць. Поговоримо про основні відмінності піджака від жакета.

Зміст статті

  • Визначення
  • Порівняння
  • Висновки Topinfoweb.com. ru

Визначення

Піджак - верхній елемент костюма, який представляє собою однобортний або двобортну куртку з довгими рукавами, гудзиками і відкладним коміром.

Жакет - укорочена жіночий верхній одяг різного силуету і покрою.

до змісту ↑

Порівняння

Жакет є різновидом піджака, його укороченою варіацією. Як правило, довжина жакета доходить до талії, у винятковому випадку - до середини стегна. Піджак трохи довше. Останній є універсальним предметом гардеробу - його носять як жінки, так і чоловіки. Жакети ж носять виключно жінки.

Жакет

За весь час існування піджак не змінив свого призначення і до цього дня є предметом ділового стилю, що володіє класичним кроєм. Хоча поступово він доповнився новими деталями і різноманітними варіантами обробки. Але все ж піджаки використовуються переважно в повсякденному житті ділових людей, жакети же можна надягати як на роботу, так і на вечірки або урочисті заходи.Вони покликані привносити в жіночий образ нотки вишуканості і витонченості. Якщо піджаки часто виступають складовим елементом костюма і доповнюються класичними брюками, то жакети є самостійним предметом одягу, відмінно поєднується як з брюками, так і з сукнями та спідницями.

до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. Жакет є різновидом піджака, його укороченим варіантом.
  2. Піджак можуть носити як чоловіки, так і жінки. Жакет - чисто жіночий предмет гардероба.
  3. Піджак має класичний кроєм і має ділову спрямованість, жакет же використовується для повсякденного носіння.
  4. Піджак часто виступає складовим елементом костюма і носиться з брюками, жакет - самостійний предмет одягу, який можна комбінувати з чим завгодно.