Різниця між ізофра і Полідекса

Різниця між ізофра і Полідекса

Коли лікар призначає нам ліки, ми намагаємося беззаперечно виконувати його розпорядження. Причиною тому є повний аналіз стану здоров'я пацієнта, який проводить фахівець з урахуванням всіх факторів захворювання. Однак нерідко перед нами постає питання: "Який з препаратів краще?" Сьогодні ми спробуємо розглянути дане питання на прикладі препаратів, які використовуються для лікування гострих і хронічних синуситів: це ізофра і Полідекса.

Зміст статті

  • Визначення
  • Порівняння
  • Висновки Topinfoweb.com. ru

Визначення

ізофра - це назальний спрей антибіотичної дії, він являє собою розчин антибіотика фраміцетину, який використовується для місцевого лікування нежиті бактеріальної етіології.

ізофра

Полідекса - це комбінований препарат нового покоління, що володіє антибактеріальним, судинозвужувальних і антигістамінну дію, оскільки містить в своєму складі три активних речовини: дексаметазон, неоміцин і поліміксин В. Використовується для лікування різних ЛОР-патологій. Випускається в двох варіантах: краплі і спрей для носа і краплі для вух. Краплі для носа і вух схожі за своїм складом, з тією лише різницею, що у других відсутня судинозвужувальну речовину.

Полідекса до змісту ↑

Порівняння

На відміну від ізофра, Полідекса вважається комбінованим препаратом, оскільки складається з декількох лікарських речовин і поєднує в собі різні фармакологічні ефекти.Препарат має сильну протимікробну, протизапальну, бактерицидну дію і використовується місцево для позбавлення від ЛОР-патологій. Підходить для лікування гнійних і хронічних ринітів, ринофарингітом, синуситів, фронтитів, гайморитів, хронічних аденоидитов, для лікування і профілактики після хірургічного втручання на придаткових пазухах. Краплі для вух Полідекса використовуються для лікування зовнішнього та середнього отиту з непошкодженою барабанної перетинкою, екземи інфекційного характеру і деяких інших захворювань.

до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. ізофра - це назальний спрей, Полідекса - це спрей і краплі для носа і для вух.
  2. ізофра є розчином антибіотика фраміцетину, в Полідекса входять три активних речовини: дексаметазон, неоміцин і поліміксин В.