Різниця між iPod Shuffle 4g ​​і 5g

Різниця між iPod Shuffle 4g ​​і 5g

Якщо ви шукаєте відмінності між плеєрами ipod shuffle 4g ​​і ipod shuffle 5g - ви напевно фанат "яблучників". Або улюблений клієнт рітейлера "Евросеть". Або мисливець за новинками електроніки. У будь-якому випадку, присутність в кишені гаджета від Apple приємно гріє душу, і вибрати хочеться найкраще, навіть якщо вибір неможливий. У випадку з айподами пошук відмінностей обіцяє бути захоплюючим, а результат - несподіваним, так що соромитися доторкнутися не варто. До відомого фрукту на корпусі.

Зміст статті

  • Визначення
  • Порівняння
  • Висновки Topinfoweb.com. ru

Визначення

Плеєр iPod Shuffle 4g ​​ - четверте покоління mp3-плеєра від Apple, створене в мініатюрному корпусі без екрану і надмірностей. Однією з особливостей вважається відтворення музичних треків у вільному порядку. Обсяг флеш-пам'яті ipod shuffle 4g ​​становить 2 Гб, управління здійснюється кнопкою в формі кільця. Корпус виконаний з анодованого алюмінію, його розміри всього 3х3 см, а вага - 12, 5 м Плеєр кріпиться до одягу за допомогою спеціальної кліпси. Четверте покоління ipod shuffle побачило світ у 2010 році.

iPod Shuffle 4g ​​

Плеєр iPod Shuffle 5g - міфічна модель, оголошена кимось п'ятим поколінням знаменитого мініатюрного айпода. Існування її доведено не було, Apple нічого не знає про зміну поколінь, проте - ось вже дивина! - модель успішно продається на території Росії і країн СНД. П'ятого покоління дійсно не існує, однак ті гаджети, які продаються в магазинах під привабливим ім'ям - аж ніяк не підробки.Загадкова містифікація на перевірку виявляється простим непорозумінням:

ipod shuffle 5g - рівно той же самий ipod shuffle 4g, але випускається в 2012 році.

до змісту ↑

Порівняння

Як вже було сказано, модель не просто ідентична - модель просто одна. Успіх продажів міні-плеєра змусив обережних "яблучників" оновлення лінійки відтягувати, а користувачі, що чекають звично нового під кінець другого року, в очікуваннях не справдилися: у 2012 році замість 5 покоління продовжилися продажу четвертого. Найважливіше і майже єдина відмінність ipod shuffle 4g ​​від названого 5g - рік випуску.

Втім, сумують за новинкам все ж можуть знайти привід для радості і, можливо, заміни плеєра на новий. Палітра кольорів для псевдо-п'ятого покоління трохи змінилася: замість помаранчевого з'явилися чорний, жовтий і фіолетовий. Є і ще один момент, зрозумілий тільки "маководов": ревізія 2012 (відповідно, в розумінні деяких ритейлерів, п'яте покоління ipod shuffle) підтримує роботу з операційною системою Mac OS X 10. 6. 8, тоді як в 2010 році - Mac OS X 10. 5. 8. Відчуйте різницю, як то кажуть.

до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. Плеєр ipod shuffle, названий кимось п'ятим поколінням, вийшов у світ в 2012 році, четверте покоління плеєра - в 2010.
  2. Традиційно подається ipod shuffle 4g ​​поставляється в 6 варіантах кольору корпусу, оновлення - в восьми.
  3. Оновлення (5g або ревізія 4g 2012) підтримує роботу з Mac OS X 10. 6. 8, ревізія ipod shuffle 2010 - Mac OS X 10. 5. 8.