Різниця між iPhone і iPod

Різниця між iPhone і iPod

Що поробиш, але мода на приставку "i" в сучасних гаджетах привела в тому, що люди, які не сильно захоплені технічними новинками, починають їх плутати. iPhone, iPod, iPad і інші девайси подібні за звучанням, але мають зовсім різне призначення. Іноді ця плутанина виникає ще й тому, що зовнішній вигляд технічних новинок також нагадує один -друга. Спробуємо розглянути відмінності популярного iPhone і iPod.

Зміст статті

  • Визначення
  • Функції
  • Висновки Topinfoweb.com. ru

Визначення

Назва "iPhone" говорить сама за себе. Приставка "i" традиційно позначає Інтернет, а "phone" в перекладі з англійської - телефон. Якщо розглядати даний пристрій кілька вже, то "iPhone" - це поліпшена модель мобільного телефону, по-іншому смартфон. У розробників з'явилася ідея об'єднати всі популярні пристрої в одне: телефон, плеєр, комп'ютер. З появою iPhone відпала необхідність тягати з собою фотоапарат, плеєр або планшет окремо, адже цей гаджет об'єднав в собі всі необхідні функції.

iPod - це плеєр або медіапрогравач. Проводиться як в екранному, так і безекранний варіанті. Основна ознака - наявність гарнітури для прослуховування музики.

до змісту ↑

Функції

Головна функція iPod - це можливість прослухати або завантажити музику. Є, звичайно, і вдосконалені моделі, наприклад, iPod Touch 4, за допомогою якого можна вийти в Інтернет, читати книги, зберігати певну інформацію.Але все одно використовувати в якості мобільного телефону iPod не можна.

Як вже говорилося раніше, iPhone об'єднав в собі функції декількох пристроїв. З огляду на це, перераховуємо основні: телефонні дзвінки, перегляд відео та прослуховування музики, фотозйомка, GPS-приймач, вихід і Інтернет і інше. Список функцій можна продовжувати ще довго, їх кількість і якість збільшується з кожною новою моделлю.

До всього сказаного можна додати, що ті, хто використовують і iPod і iPhone стверджують, що перший більш ударостійким.

до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. iPhone - це в першу чергу телефон, а iPod - плеєр.
  2. Навіть сама новітня модель iPod НЕ буде поєднувати в собі стільки різнобічних функцій, як iPhone.
  3. Для багатьох моделей iPod екран не важливий, в той час як безекранний версію iPhone уявити собі дуже важко.
  4. В iPod потрібна гарнітура, а використовувати iPhone можна і без неї.
  5. iPod міцніше, ніж iPhone.