Різниця між iPad3 і iPad4

Різниця між iPad3 і iPad4

Корпорація Apple помилок за собою не визнавала і не визнає. Їхня продукція просто не може бути невдалою і не відповідати запитам користувача аудиторії. Не встигли продемонструвати навесні 2012 року iPad3, іменувався "новим Айпад", як восени того ж року надійшла оновлення iPad4, або четверте покоління. Різниця між такими близькими родичами, вірніше, її мінімум, дозволяє думати, що оновленням заткнули недоробки, допущені трохи раніше. І оголосили, як завжди, проривом в області технологій. Змістити з п'єдесталу власну новинку через такий короткий час після виходу - ідея незвичайна, і в той же, хто жонглює надкушене яблуками, видніше. Конкуренції між моделями "яблучники" не бояться, тому як третє покоління з виробництва зняли з появою четвертого. Схоже на швидку роботу над помилками, правда? Втім, в другому поколінні від третього теж відрізнялося аж ніяк не революційно.

Зміст статті

  • Визначення
  • Порівняння
  • Висновки Topinfoweb.com. ru

Визначення

iPad3 - інтернет-планшет від Apple, поданий як третє покоління Айпад, що позиціонується як повноцінна заміна ПК, в тому числі і в роботі з графікою. Побачив світ в березні 2012 року.

iPad4 - інтернет-планшет від Apple, оголошений четвертим поколінням Айпад, що втілив більш високий рівень продуктивності, ніж iPad3.Побачив світ в листопаді 2012 року.

до змісту ↑

Порівняння

Різниця між iPad3 і iPad4, якщо виключити гучні заяви виробника, - у підвищенні потужностей. Цікавий момент: четверте покоління Айпад продається під милим ім'ям "iPad з дисплеєм Retina", хоча в третьому поколінні Retina ми вже бачили, і сам екран нітрохи не змінився зі зміною generation. Всі ті ж 9, 7 дюйма, абсолютно однакові матриці IPS, дозвіл 2048х1536 і щільність пікселів 264 ppi. Але раз iPad3 у нас вже не буде, то ретіноносцем законно визнається iPad4, тому, мабуть, і ставиться акцент в назві. У дизайн iPad4 нового не привнесено ні в якому вигляді, хоча більшість шанувальників бренду цій обставині навіть раді: третій Айпад визнаний ними за ідеальний по форм-фактору, дизайну та ергономіки планшет. Мабуть, в Купертіно стабільність в честі.

Тепер про продуктивність, сиріч про потужностях. Apple трохи попрацювала над залізом, тому iPad4 отримав фірмовий процесор Apple A6X з фірмовою ж архітектурою, в основу якої лягла ARMv7s. iPad3 задовольнявся процесором Apple A5X на ARMv6. Обидва процесора отримали по два ядра, тільки тактова частота в четвертому поколінні піднялася до 1, 4 ГГц, тоді як iPad3 мав всього 1 ГГц. Збільшилася продуктивність графічної підсистеми за рахунок зміни GPU на PowerVR SGX 554MP4 з робочою частотою в 300 МГц (в iPad3 - 250 МГц). Обсяг флеш-накопичувача в четвертому поколінні, крім стандартних 16 Гб, 32 ГБ і 64 ГБ доповнений безпрецедентними 128 ГБ (цей варіант з'явився в січні 2013 року і доступний за додаткові сто доларів до ціни конфігурації з 64 ГБ).

Apple не дуже охоче йде назустріч користувачам щодо інтерфейсів, однак цього разу ми бачимо виняток: замість пропіетарного трідцатіпінового роз'єму для док-станції з'явилася його лайт-версія, зменшена - іменується Lightning.І камера нарешті змінилася в дусі часу, правда, тільки фронтальна: замість архаїчної з дозволом 0, 3 Мп з'явилися, нарешті, 1, 2 Мп - все як у всіх.

Ціна - питання завжди хвилюючий, коли мова йде про яблука на кришці. Багато хто готовий купувати морально застаріле від Apple за прийнятною (відносно) ціною. У випадку з третім і четвертим поколінням iPad говорити про різницю не доводиться: вартість залишиться незмінною, iPad3 дешевшати не збирається. Сьогодні цінники при відповідно конфігурацій на обидва покоління айпадов приблизно рівні, а невеликі розбіжності - на совісті рітейлерів.

до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. iPad3 з'явився раніше на 7 місяців.
  2. iPad3 знятий з виробництва.
  3. У iPad4 вище продуктивність за рахунок процесора на новій архітектурі з високою тактовою частотою обох ядер.
  4. Графічна продуктивність у iPad4 теж вище.
  5. Обсяг флеш-накопичувача у iPad4 досягає 128 ГБ.
  6. У iPad3 стандартний трідцатіпіновий док-інтерфейс, у iPad4 - маленький Lightning.
  7. У фронтальної камери iPad4 дозвіл 1, 2 Мп, у iPad3 - 0, 3 Мп.