Різниця між iPad Mini і iPad 3

Різниця між iPad Mini і iPad 3

Коли Apple представила свій планшет iPad mini, то тим самим дуже здивувала аудиторію, навіть ту частину її, яка складається з фанатов- яблучників. Піти наперекір тенденції збільшення діагоналей дисплеїв, коли світ вимагає все більше і більше - ідея досить смілива. Однак вона знайшла відгук у споживача, зокрема, у тій категорії людей, які вважають за краще носити з собою свій гаджет, не замислюючись про розмір і вагу і не шукаючи способу прилаштувати його в сумку. З компактним рішенням Apple не прогадала. Старша модель iPad 3, до часу появи маленької копії вже успішно продається, позбулася частини потенційних покупців і знайшла конкурента з ідентичним власним логотипом. Подивимося ж, чи варто гнатися за розмірами або, навпаки, варто їх економити.

iPad 3 - інтернет-планшет від корпорації Apple, поданий навесні 2012 року, що відрізняється від попередніх поколінь планшетів рядом вдосконалених характеристик. Позиціонувався як пристрій, здатний замінити настільні варіанти систем і мобільні рішення.

iPad mini - інтернет-планшет від Apple, представлений восени 2012 року і відрізняється від попередників зменшеними габаритами, легкої доопрацюванням дизайну і деякими технічними характеристиками. Вважається, що ця модель повністю копіює iPad 2, за винятком розмірів.

iPad Mini

Отже, перша відмінність двох планшетів закладено вже в назві iPad mini - компактні розміри проти повноцінних старшого брата.Діагональ дисплея iPad mini становить 7, 85 дюйма, тоді як iPad 3 має 9, 7 дюйма. Товщина корпусу міні-моделі практично на третину менше, ніж у сьогоднішнього конкурента: 7, 3 мм проти 9, 4 мм. Вага iPad mini теж користувача тільки порадує - 306 г проти 652 м

Дизайн iPad mini підкреслює компактність: тонка рамка з звужуються торцями. Екран у обох пристроїв покритий загартованим склом. Відмінності є в розташуванні динаміків: у iPad mini їх два, вбудовані вони по обидва боки 8-пинового роз'єму на нижньому торці, тоді як iPad 3 володіє єдиним динаміком, розташованим поруч з інтерфейсом. Гойдалка гучності на ребрі iPad mini розділена навпіл.

Істотна відмінність iPad mini від iPad 3 - матриця екрана. Візуально за рахунок меншої діагоналі міні-модель не програє, однак в iPad 3 використовується матриця Retina - щільність пікселів вище, вище дозвіл екрана, якість передачі кольору краще. Зате яскравість екрану вище у iPad mini.

iPad 3

Процесор молодшої моделі виготовлений по 32-нм технології (проти 45 нм), що означає менший розмір напівпровідника, знижені енергоспоживання і тепловиділення. Продуктивність в графічних додатках у iPad 3 трохи вище за рахунок оновленого графічного процесора. Менше у "малюка" і оперативної пам'яті - 512 Мб проти 1 Гб у iPad 3. Архітектура побудови оперативної пам'яті теж різна: третє покоління айпадов вивело ОЗУ за межі процесора на два чіпи по 512 Мб. У iPad mini реалізована робота з nano-sim, тоді як в iPad 3 - micro-sim.

Ще одна істотна відмінність між iPad mini і iPad 3 - робота фотокамер. Фронтальна камера в міні-моделі видає дозвіл 1, 3 Мп проти 0, 3 Мп конкурента. Основна камера у iPad mini більш функціональна: є сенсорний і безперервний автофокус.

Акумулятор iPad 3 більш ємний, ніж у молодшої моделі. Однак в роботі ця різниця (11560 мАг проти 4430 мАг) згладжується: при меншій діагоналі екрана міні-модель споживає і менше енергії. Хоча 10 годин активної роботи iPad 3 - практично рекорд для лінійки Айпад.

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. iPad mini набагато менше і легше, ніж iPad 3.
  2. iPad mini має два динаміка.
  3. У iPad 3 екран Retina, що відрізняється високою якістю.
  4. У iPad mini екран яскравіше.
  5. iPad mini працює з nano-sim, iPad 3 - з micro-sim.
  6. Фронтальна камера iPad mini видає дозвіл вище.
  7. У iPad 3 ємний акумулятор.