Різниця між iPad mini 2 і iPad mini 3

Різниця між iPad mini 2 і iPad mini 3

На заході в Купертіно 16 жовтня 2014 року компанія Apple презентувала нове покоління iPad mini 3. Компактна версія iPad обзавелася поліпшеним покриттям дисплея, підтримкою Apple Pay і дактилоскопічний сканером Touch ID.

З технічної точки зору "третя" версія iPad Mini нічим не відрізняється від другого покоління: двоядерний процесор A7, що працює на частоті 1. 3 ГГц, 1 гігабайт оперативної пам'яті і графіка PowerVR G6430. А ось обсяг пам'яті помітно збільшився. iPad Mini 2 продається лише в версіях з 16 і 32 гігабайтами вбудованої пам'яті. Різниця між iPad mini 2 і iPad mini 3 полягає в тому, що у "третього Міні" з'явилися версії з 64 і 128 гігабайтами пам'яті. Правда, з продажу "зникнуть" версії на 32 ГБ.

Що стосується зовнішнього вигляду і розмірів, то iPad Mini 3 повністю ідентичний моделі "Mini 2". Але до забарвленням корпусу додався золотистий колір, який став популярним після випуску моделі iPhone 5 Gold. Таким чином, покупці зможуть придбати новенький планшет в трьох кольорах: сріблястому, золотом і "сірий космос".

натисніть на картинку для збільшення

В новому "яблучному" міні-планшеті встановлений дисплей Retina роздільною здатністю 2048х1536 пікселів і діагоналлю 7. 9 дюйма. Таким же дисплеєм оснащується і друге покоління iPad Mini. Але екран "третього Mini" позбавлений повітряного прошарку і покритий особливим покриттям антивідблиску, поліпшує читання тексту на сонці. Таким же покриттям мають смартфони iPhone 6/6 Plus і iPad Air 2.

Але головна відмінність iPad mini 2 від iPad mini 3 полягає в тому, що модель "Mini 3" отримала дактилоскопічний сканер Touch ID слідом за "другим" поколінням "Air" і смартфонами iPhone 6/6 Plus. Крім того, з'явилася підтримка платіжної системи Apple Pay, яка дозволяє розплачуватися банківською картою в інтернет-магазинах і додатках. На даний момент за допомогою сканера можна тільки розблокувати пристрій і підтверджувати покупки в вищевказаної платіжній системі.

натисніть на картинку для збільшення

На цьому список змін в новому iPad Mini 3 закінчується. Більшість фанатів компанії Apple залишилися незадоволеними, бо вони очікували побачити абсолютно новий компактний планшет, а в підсумку отримали той же "міні-Айпад", але зі сканером відбитка пальця і ​​підтримкою Apple Pay.

Порівняльна таблиця iPad mini 2 і iPad mini 3 представлена ​​нижче:

натисніть на картинку для збільшення