Різниця між iPad і iPad Cellular

Різниця між iPad і iPad Cellular

Вічна війна патентів, брендів і юристів затягує навіть гігантські корпорації на кшталт Apple. Без скандалів не обходиться, а коли результатом скандалів стають і непорозуміння з покупцями - зовсім погано. Маркетологи Apple запропонували широкий суд модифікацію iPad третього покоління, названу iPad Cellular, чим викликали безліч чуток в середовищі цікавляться. А між тим скринька відкривається з півоберту.

Зміст статті

  • Визначення
  • Порівняння
  • Висновки Topinfoweb.com. ru

Визначення

iPad - інтернет-планшет від Apple, оновлюється вже в третьому поколінні, що працює під управлінням власної операційної системи iOS.

iPad Cellular - модифікація оновленого iPad 3 з підтримкою роботи в стільникових мережах.

до змісту ↑

Порівняння

Якщо стандартна версія планшета з яблучком підключається тільки до WiFi, то iPad Cellular передбачає підключення по протоколам 3G і 4G. Останній і став причиною використання бентежить розуми іменування: у багатьох країнах, де планшет продається, 4G немає і не передбачається, а користувачі вимагали виконання обіцянок. Тому самовпевнене 4G замінили на універсальне "стільникові мережі".

iPad Cellular працює тільки з двома операторами зв'язку з США і трьома канадськими.

Модуль підключення (вбудований модем), що забезпечує роботу в 3G і LTE-мережах, додає оригінального планшета трохи ваги і змушує його сильніше нагріватися.

Істотною відмінністю здавалося б ідентичних пристроїв можна вважати наявність в iPad Cellular навігаційного модуля A-GPS.У Росії це означає установку на пристрій системи ГЛОНАСС.

до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. У iPad Cellular є модуль для підключення до мереж 4G.
  2. iPad Cellular в мережах 4G працює тільки в США і Канаді.
  3. iPad Cellular має на борту навігаційний модуль A-GPS.
  4. iPad Cellular трохи важче iPad і сильніше гріється.