Різниця між iPad 2 і iPad 3 (The New iPad)

Різниця між iPad 2 і iPad 3 (The New iPad)

Фраза "планшетний комп'ютер" ще кілька років тому спантеличила б навіть спокушеного в техніці людини. Зараз же планшетні комп'ютери настільки щільно увійшли в наше життя, що багатьом людям майже повністю замінили звичайні комп'ютери і ноутбуки. Нещодавно, після того, як у нас обікрали квартиру і винесли все ноутбуки, моя дружина повалила мене в здивування, сказавши, що їй не потрібно купувати ноутбук, вона може цілком задовольнятися своїм iPad'ом. Можливо, ви саме з тих людей, хто готовий відмовитися від громіздких, гучних і гріються "девайсів" на користь легкого, зручного і сучасного "планшетника".

Отже, зараз ми поговоримо про iPad і розглянемо, в чому ж полягає відмінність iPad 2 від iPad3. До речі, будемо пам'ятати, що те, що багато хто називає iPad 3, офіційно називається просто iPad (The New iPad). В даному випадку, як правильно зауважив хтось із журналістів, планшет назвали на честь дідуся.

Зміст статті

  • Зовнішній вигляд
  • Начинка
  • Висновки Topinfoweb.com. ru

Зовнішній вигляд

Зовнішніх відмінностей між ними, прямо кажучи, небагато. Новий iPad приблизно на 50 грам важчим за свого попередника iPad 2 (650 грам проти 600) і на 0. 6 мм товщі (9. 4 мм проти 8. 8 мм). Більша лінза основної камери натякає на більшу роздільну здатність, крім цього в корпусі елегантно ховається підсвічування основної камери.Мабуть, це все зовнішні відмінності між двома "Айпад", настав час перейти до найцікавішої частини порівняння - тому, що всередині цих братів-близнюків.

до змісту ↑

Начинка

Новий iPad істотно могутніше свого молодшого брата iPad 2. Він має більш швидким процесором, в два рази більший обсяг оперативної пам'яті і більш потужним чотирьохядерним графічним чіпсетом PowerVR SGX 543MP4 + (аналогічний тому, що застосовується в приставці PlayStation Vita). Природно, така потужна апаратна складова вимагає куди більше енергії, тому The New iPad володіє також більш потужним акумулятором, що як раз і зумовило більшу вагу і габарити нового пристрою. 5-мегапіксельна камера з підсвіткою дозволяють записувати якісне відео в форматі Full HD, тоді як його попередник міг похвалитися тільки записом відео в форматі HD.

iPad 3 випускається у версіях з різним об'ємом пам'яті: 16, 32 і 64 Гб, як, втім, і iPad 2. Але зате, на відміну від iPad 2, новий iPad має підтримку мереж 4G.

Ну і, нарешті, зупинимося на, напевно, найочікуванішою особливості нового iPad - його дисплеї. Про цю особливість було відомо заздалегідь, таким чином Apple суттєво підігрівала інтерес. Дисплей зроблений за технологією Retina (як в останніх моделях iPhone), володіє неймовірним роздільною здатністю 2048 × 1536 пікселів, дуже високою яскравістю і чіткістю. У компанії Apple називають цей дисплей кращим дисплеєм для мобільних пристроїв. Думаю, вони мають рацію. Подивіться самі на зображенні трохи нижче.

натисніть на картинку для увеліченіяСравненіе дисплеїв iPad 2 і iPad 3

Для остаточного розуміючи наведемо таблицю порівняння різних характеристик iPad 2 і iPad 3.

натисніть на картинку для увеліченіяОтлічіе iPad 2 від iPad 3 (The New Ipad) до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com.ru

  1. iPad 3 трохи товщі і важче попередника;
  2. iPad 3 володіє більшою продуктивністю за рахунок більш потужного процесора, графічного чіпсета і більшого об'єму оперативної пам'яті;
  3. iPad 3 має приголомшливий дисплей, до якого поки далеко всім конкурентам, включаючи і iPad 2;
  4. iPad 3 підтримує стандарт 4G
  5. У нового iPad більш потужна камера з підсвічуванням. iPad 2 має досить слабку камеру і не має підсвічування.
  6. На момент написання цієї статті (9 вересня 2012 року) iPad 3 десь на 15% дорожче iPad 2.

Також радимо вам почитати про Відмінність iPhone 5 від iPhone 4S