Різниця між залежною і незалежною поверхнею

Різниця між залежною і незалежною поверхнею

На кухні можуть застосовуватися різні види побутової техніки. При цьому оснащення часто не обходиться без такого пристрою, як панель. Розглянемо, що вона собою являє, і спробуємо з'ясувати, чим відрізняється залежна панель від незалежної.

Зміст статті

  • Загальні відомості
  • Порівняння

Загальні відомості

Техніка, про яку йде мова, дозволяє господаркам готувати їжу. Панель будь-якого типу виглядає як плоска основа, яка містить нагрівальні елементи. Тепло може подаватися за допомогою газу або електрики. Але є і моделі, які передбачають роботу від будь-якого з цих джерел. Найбільш затребуваними є агрегати з трьома-чотирма конфорками, хоча останніх у деяких моделей може бути й інша кількість.

до змісту ↑

Порівняння

При порівнянні двох варіантів сучасної кухонної техніки на перше місце виходять важливі конструкційні особливості. Саме в них полягає ключова відмінність залежною вручений панелі від незалежної. Багато про що говорять вже самі назви цих пристосувань.

Так, залежні панелі встановлюються не автономно, а разом з іншим функціональним пристроєм - духовою шафою. Від нього і здійснюється управління всіма елементами обладнання. Обзаводитися подібним оснащенням краще в повній впевненості, що і для варки поверхня, і духовка будуть в подальшому використовуватися.При цьому перед покупкою потрібно буде подумати про те, де переважно все це поставити.

Тим часом незалежна панель працює сама по собі, і вся система управління знаходиться в ній же. Природно, один цей агрегат займає набагато менший простір, і його легше розмістити на кухні. До того ж в даному випадку можна підібрати для себе панель з найбільш підходящими функціями, не думаючи при цьому про сумісність з якимось іншим пристроєм.

Якщо духовка все-таки потрібна, то слід враховувати, що вона і купується окремо незалежна панель разом будуть коштувати, швидше за все, дорожче, ніж "залежний" комплект. Але в той же час якщо в другому варіанті комбінації духову шафу перестане працювати, то і для варки поверхня стане непридатною. У випадку з незалежною панеллю поломка одного приладу ніяк не позначиться на функціонуванні другого.

Однак у залежних моделей є і перевага, яке не варто скидати з рахунків. Справа стосується кухонного дизайну. Оскільки в магазині така панель і духовка найчастіше йдуть вже в зв'язці, вони поєднуються один з одним в плані оформлення, а значить, на кухні будуть виглядати гармонійно. До незалежної же поверхні духову шафу (якщо він необхідний) потрібно ще підбирати.

Отже, знаючи, в чому різниця між залежною і незалежною поверхнею, можна зробити свій вибір. Корисне придбання виявиться незамінним в приготуванні страв.