Різниця між імуностимуляторами і імуномодуляторами

Різниця між імуностимуляторами і імуномодуляторами

Імунна система людини служить для підтримки якості його життя. З огляду на зовнішню екологію і порушення в харчуванні, імунна система страждає в першу чергу. Сьогодні ми розглянемо, які препарати сприяють підтримці імунної системи в нормі і яка між ними різниця.

Зміст статті

  • Визначення
  • Порівняння
  • Висновки Topinfoweb.com. ru

Визначення

Імуностимулятори - речовини, здатні підвищувати імунітет людського організму в будь-якому його стані.

Імуномодулятори - речовини, що регулюють імунну систему людського організму.

до змісту ↑

Порівняння

Незважаючи на те, що терміни "імуностимулятори" і "імуномодулятори" в літературі є синонімами, між собою вони мають кілька відмінностей. Імуностимулятори - це препарати, що сприяють відновленню імунної системи, підвищенню імунітету незалежно від того, в якому стані знаходиться організм людини. Імуномодулятори, в свою чергу, не просто регулюють і відновлюють знижений імунітет, але і нерідко використовуються в лікуванні інфекційних і запальних захворювань. Дуже часто такі засоби застосовуються при ускладненому грипі, вірусної інфекції, а також при хронічних тонзилітах і ринітах.Одним з найбільш поширених імуностимуляторів є мед, який корисний і дітям, і дорослим, потрібно тільки стежити, щоб на нього не було алергії.

до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. Імуностимулятори підтримують імунітет в стабільному і здоровому стані, їх частіше використовують для профілактики різних захворювань. Імуномодулятори здатні не тільки відновити імунну систему, а й можуть використовуватися як ліки при ряді різних захворювань.